Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Kasım 2014 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

Kaymakam Akbıyık, Yurt İnşaatını İnceledi

geyve-kaymakami-idris akbiyik-ogrenci-yurdu-insaatini-inceledi- (4)Geyve Kaymakamı İdris  Akbıyık, Öğrenci Yurdu İnşaatında İncelemelerde bulundu.

İnşaat Başladı

Geyve İlçesi Devlet Hastanesi arkasında, arazisi Geyve MYO tarafından tahsis edilen ve TOKİ tarafından ihalesi yapılan  350 kişilik Yüksek Öğrenim Yurdu inşaatında çalışmalar devam ediyor.

Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Salih Canbal ile birlikte Öğrenci Yurdu İnşaatını inceleyerek Şantiye şefi  İnş.Müh. Alper  Akın’dan bilgiler aldı.

Kaymakam İnşaat sahasında

Şantiye şefi İnş. Müh. Alper Akın; Akhaş İnşaat olarak Geyve Yüksek Öğrenim yurdu İnşaatına başladıklarını, 350 yatak kapasiteli olacak inşaatın 2 blok halinde olacağını, birinci blok Bodrum + 6 kat,  ikinci blok Zemin+3 kat olacak dedi. Akın, inşaatta şu an itibariyle Gro beton çalışmaların tamamlandığını belirterek temel beton çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Modern Öğrenci Yurdu

Kaymakam Akbıyık; Geyve Yüksek Öğrenim Öğrenci yurdunun modern tasarımı ve konforu ile öğrencilerimizin her türlü barınma imkanını karşılayacağını , TOKİ tarafından 8.814 bin TL’ye ihalesi yapılan yurt inşaatının belirtilen süre olan 625 iş gününden önce bitirilmesi için gerekli çalışmaların mütaahhit firma tarafından yapıldığını söyledi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com


IMG-20141119-WA0000

2113 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle