Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

Kaymakam Kitap Dağıttı…

geyve-kaymakami-idris akbiyik-kitap-dagitimi- (14)Geyve Kaymakamlığı tarafından uygulanan “Bir Kitap-Bir İnsan Projesi” kapsamında, İlçede görevli Okul Müdürleri, öğretmenler ve öğrencilere kitap dağıtımı yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Canbal şu bilgileri verdi: ” Kaymakamlığımızın 2010 yılından bu yana uyguladığı ve devam eden Bir Kitap-Bir İnsan projesi var. Amacımız öğrencilerimize en üst düzeyde kitap okumasını teşvik etmek. Bir kitap okuyanın, başka bir kişiye de kitap okutması, amacımız bu. Bu kapsamda Kaymakamımız hem öğrencilere hem de yönetici ve öğretmenlerimize kitap dağıtımı yapacak. Dağıtılacak olan; Mustafa Turan hocamızın Değerler Eğitimi adlı kitabı. Kaymakamlığımızın kültür hizmeti kapsamında sunulacak bu kitap. Programın bir diğer amacı da bu konuya daha fazla eğilim sağlamaktır. Milli manevi değerlerimiz daha fazla ön plana çıkartmak, öğrencilerimizin daha iyi bir şekilde yetişmelerine vesile olmaktır.”

İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık kısa açıklamasında şunları söyledi: “Milli ve Manevi Değerlerimizin korunması ve güçlendirilmesi amacıyla, Mustafa Turan hocamızın DEĞERLER EĞİTİMİ kitabının dağıtımını yapacağız.”

Anadolu İmam Hatip Lisesi salonunda düzenlenen programda; Kaymakam İdris Akbıyık ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Canbal tarafından, Okul Müdürleri, öğretmen ve öğrencilere kitap dağıtımı yapıldı.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1466 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle