Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Nisan 2014 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Spor

Kaymakam Akbıyık; Atletizm İl Birincilerini Kabul Etti.

geyve-kazımpaşa ortaokulu-atletizm-şampiyonlARINA-KAYmakam-idris akbıyık-ödül-2Sakarya puanlı atletizm İl seçmelerinde dereceye giren Geyve Kazımpaşa Ortaokulu Atletizm takımı İlçe MEMüdürü M.Salih Canbal ile Kaymakam İdris Akbıyık’ı makamında ziyaret ettiler.

Şampiyon sporcuların İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık’a yaptıkları ziyarete  İlçe MEM Müdürü M.Salih Canbal, Kazımpaşa Ortaokulu Müdürü Remzi Şengül ve Kazımpaşa Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Yılmaz Yürek katıldı.

Sakarya Gençlik hizmetleri ve Spor İl müdürlüğünün düzenlemiş olduğu puanlı atletizm İl seçmeleri  yarışmalarında dereceye giren Geyve Kazımpaşa ilköğretim okulu öğrencilerinden Yıldız Erkek Atletizm Takımı öğrencilerinden Sakarya İl Birincisi Eray Akgül’e, Cirit atma yarişmasında Sakarya İkincisi olan Fatih Adem Yel’e, Yüksek Atlamada Sakarya Dördüncüsü olan Mehmet Tetik’e ödülleri Kaymakam İdtris Akbıyık tarafından takdim edildi.

Başarılı öğrencileri tebrik eden İdris AKBIYIK  hiçbir başarının bir tesadüf olmadığına dikkat çekerek başarılarının devamını diledi. Sporcu öğrenciler Kaymakam İdris AKBIYIK tarafından ödüllendirdi.Sporcu öğrencileri bu müsabakalara hazırlayan Beden Eğitimi Öğretmeni Yılmaz YÜREK’e de ayrıca teşekkür etti.

Geyvemedya/Haber Merkezi

2921 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle