Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Haziran 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Kaya’dan Yeni Başkan Övün’e Ziyaret

Kaya’dan Yeni Başkan Övün’e Ziyaret

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, 31 Mart seçimlerinde halkın büyük teveccühü ile Pamukova Belediye Başkanlığına seçilen Güven Övün’ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Pamukova Belediyesini ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen buluşmada nazik ziyaretlerinden dolayı Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkürlerini ileten Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün “31 Mart neticesinde halkımızın teveccühüyle seçilerek göreve başladıklarını, halkımızın bize olan güven ve desteği ile ilçemizi çok daha güzel bir noktaya taşıyarak, çok güzel hizmetler sunmaya çalışacağız.” dedi.

Karşılıklı fikir alışverişinde bulunan Övün ile Kaya’nın samimi sohbetleri dikkatten kaçmazken, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; etle tırnak olan Sakarya’nın güneyinin iki güzide ilçesi Pamukova ve Geyve ilçesi olarak her zaman dayanışma içerisinde olacağız.Başkanımızı tebrik ediyor, yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ediyoruz,dedi. 

Ziyarette Belediye Başkanlarına Geyve Belediye Meclis üyeleri Metin Atalay, Hasan Çetinkaya’da eşlik etti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1295 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle