Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Kaya ve Yüce’ye Karaçam’da Coşku Seli

Geyve Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Geyve Belediye Başkan Adayı Murat Kaya  seçim çalışmaları kapsamında yaklaşık 500 araçlık konvoyla geldiği Karaçam Mahallesi’nde gövde gösterisi yaptı. Yoğun ilgi , meşale ve havai fişek gösterileriyle karşılanan Başkan Kaya ve Yüce’ye gösterilen sevgi gösterisi Karaçam’a sığmadı.

Geyve Karaçam’da düzenlenen ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce ile birlikte AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, MHP İlçe Başkanı Murat Çakmak, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, teşkilat mensupları ve mahallelilerin yer aldığı buluşmada büyük bir coşku yaşandı.

Destek teşekkürü

AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, “Cumhur İttifakı’nı verdiğiniz destekten dolayı hepinize teşekkür ediyorum” derken; MHP İlçe Başkanı Murat Çakmak, “Cumhur İttifakı olarak Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce’nin yanındayız. Karaçam’dan 2 meclis üyesi adayı var. İnşallah bu şansı iyi değerlendireceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Geyve’ye en iyi hizmet

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Bu akşam Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Ekrem Yüce’nin katılımlarıyla Karaçam mahallemizde muhteşem bir miting gerçekleştirdik. Maşallah Karaçam mahallemiz Geyve’de Yeniden Huzura ve Hizmete Devam dedi. Bu güzel gecede bizleri yalnız bırakmayan değerli mahalle sakinlerimize çok teşekkür ediyorum.

Yüce ile Hizmete Devam

“31 Mart’ta hep birlikte 14. seçim zaferini kazanacağız. 18 yıldır sizlerleyim diyen Başkan Kaya; 2009’da rekor bir oyla belediye başkanı seçtiniz. 2014’te teveccüh ettiniz. Şimdi Cumhur İttifakı olarak Cumhurbaşkanımızın teveccühü ile yine aday gösterildim. Geyve’de onlarca ilki gerçekleştirdik. Sadece belediye hizmetleri değil, en iyi hizmetlerle Geyve’yi Sakarya’nın en sorunsuz ilçesi yapacağız. İnşallah Ekrem Yüce ile birlikte Geyve’ye en iyi hizmeti sunacağız” dedi.

Hizmetten Hizmete Yarıştık

Tevazu, Samimiyet ve Gayretle çıktığımız bu kutlu dava yolunda Karaçam mahallemiz her zaman yanımızda oldu. Geyve ilçemiz için yapacağımız yeni projelerle ilçemizi daha büyük hedeflere ulaştıracağız. Allah nasip ederse yeni dönemde bu projelerimiz ile Geyve’de hız kesmeden hizmetlere devam edeceğiz. Sizlerden aldığımız güçle, aşkla, şevkle sizlere hizmetkar olmaya devam edeceğiz. Muhalefet sabahtan akşama kadar yalanla dolanla iftiralarla konuşa dursun, bizler projelerimizle konuştuk, gece gündüz demeden hizmetten hizmete yarıştık. Elhamdülillah Geyve adını marka haline getirdik. Geyve’de çakılı bir çivisi dahi olmayanlar yaptığımız hizmetleri, projeleri karalamakla meşguller. Yaptığımız hizmetleri inkar edemiyorlar. Ancak dilleri hizmetlerimizi söylemeye yetmeyince hamasete başvuruyorlar. Sabah kalktıklarında hangi yalanı söyleriz diye düşünüp dursunlar. Bizler her gün hizmetlerimize hizmet katarak çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah yeni vizyon projelerimiz ile Geyve ilçemizi daha ilerilere taşıyacağız.

Durmak Yok, Cumhur İttifakı ile Geyve’de Yeniden Huzura ve Hizmete Devam, dedi.

Geyve’de hizmetleri hep birlikte katlayacağız

Geyve Karaçam’da gerçekleştirilen mitingde konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Bugün Türkiye’de kardeşlik, birlik rüzgarları esiyor. İnşallah bu birlikle kalkınma devam edecek. Allah azmimizi, birlik ve beraberliğimizi arttırsın. İşte bugün Türkiye’de kardeşlik, birlik rüzgarları esiyor. İnşallah bu birlikle kalkınma devam edecek. Belediyemizin bugüne yaptığı hizmetleri biliyoruz. Şimdi eksikleri hep birlikte tamamlayacağız. Geyve’ye hizmetlerimizi katlayacağız. Cumhur İttifakımız tüm Geyve’ye hayırlı olsun.

Ali Ulvi Deryaoğlu-Geyvemedya.com

 

1427 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle