Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Temmuz 2012 | Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Yaşam

Kaya Sülalesinin 3. Geleneksel Traking ve piknik Birlikteliği Kırca Yaylasının doyumsuz güzelliğinde gerçekleşti.

Değişik medeniyetlere beşiklik etmiş Türkiye, pek çok doğal güzelliği bünyesinde barındıran ender ülkelerden biridir. Bu yerlerden biride Geyve İlçemizin Kırca Yaylasıdır.

Sakarya’ya 47 km. Geyve’ye ise 15 km. mesafede bulunan Kırca Yaylası bu hafta Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve aile yakınlarını Geleneksel  hale getirdikleri Traking Yürüyüşü ve Piknik Şöleninde bir araya getirdi.

Geyve dışında ,İstanbul,Adapazarı ve İzmit’ten ailelerin katıldığı Pikniğe, Kaya ailesinin büyüklerinden İsmail KAYA, Cemil İZMİRLİ,nin  yanısıra Geyve Belediye Başkanı Murat KAYA, Teksen Dersanesi Ortaklarından Haluk KAYA, Adapazarı G.Önü Vergi Dairesi Müdürü Mehmet TIRINK, Vergi Müfettişi Vedat Ender TUNA, Tunatan Tesisleri Genel Müdürü Aykut KAYA, TEİAŞ Röle Sorumlusu Erdal TUNA, Ak Gıda Muhasebe Şefi Mustafa BİÇER, Hendek Ziraat Bankası Şefi Hakan KAYA, İstanbul’dan Anadolu Bank Fon Müdürü İbrahim KAYA, İzmit’ten Birol ÇETİNKAYA, Hüseyin CENGİZ , Habip-Emre  ULUDOĞAN ve www.Geyvemedya.com  editörü Erdinç TUNA aileleri ile birlikte katıldılar.

İnsan ufkunun, yeşilin her tonu ile bezenmiş ormanlarla buluşma noktasında bulunan Kırca Yaylasında yapılan doyumsuz  sohbet ve ardından ailelerin katılımı ile gerçekleşen piknik görülmeye değerdi.

Yayla etkinliğine katılanlar Tuna Tan Tesislerinin yemek kalitesi ile sunum ekibinin hizmetinden dolayı Genel Müdür Aykut Kaya ve ekibine teşekkür ettiler.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

NOT:resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız.

3977 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Kaya Sülalesi Kırca Yaylasında Buluştu. için 3 Yorum

  1. Jale İzmirli dedi ki:

    Geleneksel hale getirdiğimiz kaya ailesi pikniği yine çook güzel geçti,temiz hava,mükemmel manzara ve sevdiklerimizle unutulmayacak bir gün geçirdik.Tüm aileme teşekkür ediyorum emeği geçenlere ayrıca teşekkür ediyorum,iyiki varsınız hayat sizlerle güzel….

  2. ibrahim kaya dedi ki:

    Çok güzel saatler geçirdik.Herkese çok teşekkürler.Katılım bizi üzsede seneye bu kadronun iki katı olabileceğini bilmek güzel.

  3. vedat ender tuna dedi ki:

    çok güzel bir gündü. emeği geçen herkese teşekkürler.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle