Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, Videolar

Kaya; Proje Üretemeyenler, Hamaset Üretiyorlar..

PROJE ÜRETEMEYENLER, HAMASET ÜRETİYOR

Geyve Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya, Safıbey Mahallesinde vatandaşlarla buluşmasında yaptığı konuşmada, “Sosyal ve kültürel projelerimizle Sakarya’da ve Türkiye’de ilkleri başardık. Allah nasip ederse yeni vizyon projelerimizle sizlerin huzurundayız. Proje üretemeyenler hamaset üretiyorlar. Bizler yaptığımız samimiyetle, projelerle, hizmetlerle gönüllere girdik, dedi.

Geyve Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya, Safıbey Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle girişinde vatandaşlar tarafından meşale ve havai fişeklerle karşılanan Başkan Kayaya yoğun ilgi ve sevgi gösterisi gözlerden kaçmadı.

GEYVE’YE TALİH KUŞU

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayımız, abimiz Ekrem Yüce ile birlikte Geyvemiz için bir şans doğduğunu ifade eden Kaya; önümüzdeki dönemin Geyve ile birlikte Ova köylerimizin de şahlanışı olacaktır.Ova köylerinin en önemli sıkıntılarından biri olan yol sorunu için Dörtyol Camiinden Bayat çıkışına kadar asfalt yapılacağını müjdesini veren Kaya, hayvan pazarının arkasındaki 100 dönümlük araziyede ilçe stadı ile sporsal tesislerin yapılacağını ifade etti.Ayrıca  yeni üniversite alanının da bu bölgede olduğunu ifade eden Başkan Kaya; ilçemiz ile birlikte bu bölgenin de konseptinin değişeceğini ifade etti.

PROJE ÜRETMEYENLER HAMASET ÜRETİYOR

Geyve Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya; ilçemize geçmişte belediye başkanlığı yaptığı dönemde bir çivi bile çakamayan şahsın bugün hala daha karşınızda bir şeyler anlatmasını anlamakta zorluk çekiyorum. Dün Proje üretemeyenler bugün hamaset üretiyorlar. Atalarımız “Lâfla peynir gemisi yürümez.” demiş. İnsan¸ aklına her geleni söyleyebilir¸ yapamayacağı şeyleri yapma iddiasında bulunabilir; fakat önemli olan bu değildir. Söylediklerini fiile dökebiliyorsa buna itibar edilir.İşte Bizim yaptıklarımız yapacaklarımızın da teminatıdır.

GEYVE ADINI DUYURDUK

Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar hamaset değil hizmet ürettik. Geyve adını tüm dünyaya duyurduk. Ayvanın Başkenti Geyve sloganıyla başladık. Ayva’mız ile yaptığımız çalışmalarda çiftçimizin, üreticimizin yanında olduk Artık tüm Türkiye’de Ayva denilince akla Geyve ilçemiz geliyor. Geyve Ayvası artık bir marka oldu. Daha sonra GEYVA markasıyla ilçemizdeki ürünlerle katma değerli ürünler ürettik. Geyve için yaptığımız projeler meydandadır. Sosyal ve kültürel projelerimizle Sakarya’da ve Türkiye’de ilkleri başardık. Allah nasip ederse yeni vizyon projelerimizle sizlerin huzurundayız. Bizler yaptığımız samimiyetle, projelerle, hizmetlerle gönüllere girdik. Hamdolsun yapılan hizmetlerimizi herkes görüyor ve biliyor. .

MEMLEKET İŞİ GÖNÜL İŞİ

Geyve Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya Memleket İşi Gönül İşi diyerek çıktığımız bu yolda bizleri yalnız bırakmayan değerli mahalle sakinlerimize çok teşekkür ediyorum.Bu coşku, bu muhteşem kalabalık bizlere olan güvenin kendisidir. Yeni vizyon projelerimizle Durmak Yok, Geyve’de Huzura ve Hizmete Devam.31 Mart yerel seçimlerinde Devlet ve Millet Bekası için hem şahsıma, hem de Büyükşehir Belediye Başkan adayımız hemşehrimiz Ekrem Yüce beye sizlerden güçlü bir destek istiyorum, dedi.

Ali Ulvi DERYAOĞLU-Geyvemedya.com

 

1789 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle