Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Videolar

Kaya; Gönül belediyeciliği anlayışı ile hizmet ediyoruz

Karacaören Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Murat Kaya, “Gönül belediyeciliği anlayışı ile 2009 yılından beri hizmet ediyoruz” dedi

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, seçim çalışmaları kapsamında dur durak bilmeden çalışmalarına devam ediyor.

31 Mart yerel seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Karacaören Mahallesinde kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından meşaleler ile karşılandı. Kaya’nın Karacaören Mahallesi ziyaretine Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, MHP ilçe başkanı Murat Çakmak, Belediye meclis üyeleri, teşkilat yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra devlet yatırımları noktasında da Geyve’nin, önemli kazanımlar elde ettiğini belirten Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya, ilçemizin bir ucundan en uç noktasına kadar her mahalleye aynı gayretle ve samimiyetle, ayrım yapmaksızın hizmet ulaştırmaya çalıştığının altını çizdi.

Konuşmasında mahallere (köylere) yapılan hizmetlerden bahseden Geyve Belediye Başkanı-Cumhur İttifakı Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya; “İmkânlarımız ve ihtiyaç aciliyetine göre her mahallemize(köyümüze) hizmet etmeye çalıştık. Elimizin değmediği, çözüm geliştirmediğimiz hiçbir meselemiz yok Elhamdülillah. Şimdi daha büyük yatırım ve hizmetleri mahallelerimizle (köylerimizle) buluşturma vakti. ” dedi.

Ayva’mız ile yaptığımız çalışmalarda çiftçimizin, üreticimizin yanında olduk.Bundan sonrada sadece mahallelerde yaşayan hemşerilerimizin değil, üretim yapan çiftçimizin de hayvancımızın da yanında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu

Konuşmasında Geyve ile birlikte mahallelere (köylere) yapılan hizmetlerden bahseden Başkan Kaya, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem Yüce ile birlikte önümüzdeki süreçteki projelerden bazılarını da paylaştı.Ova köylerinin en önemli sıkıntılarından biri olan yol sorunu için Dörtyol Camiinden Bayat çıkışına kadar asfalt yapılacağını müjdesini veren Kaya, hayvan pazarının arkasındaki 100 dönümlük araziyede ilçe stadı ile sporsal tesislerin yapılacağını ifade etti.Büyükşehirin hizmet alanı içerisinde olan ve geçtiğimiz dönemde yapılmayan Konyalı Alibey Caddesinin Alifuatpaşa’ya kadar olan tüm kısmının çift yönlü olacağını ve Marmara Bölgesinin tek camlı seyir terasının da Parla tepesine kurulacağı müjdesini paylaştı.

Başkan Kaya,  konuşmasına, ” Devlet ve Millet Bekası için hem şahsıma, hem de Büyükşehir Belediye Başkan adayımız hemşehrimiz Ekrem Yüce beye sizlerden güçlü bir destek istiyorum. Destek sizden, gayret bizden, yardım ve inayet Yüce Allah’tandır ” diyerek son verdi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

1162 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle