Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Aralık 2017 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Kaya, Dava Arkadaşına Plaketle Teşekkür Etti

Kaya teşekkür etti.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya üç dönem kuralı nedeniyle görevini devreden Muhittin Irmak’a birlikte çalışmaktan, bir ve beraber yol yürümekten duyduğu memnuniyeti ifade edip teşekkür etti.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya kongrede Ak Parti ilçe Başkanlığı görevini devreden Muhittin Irmak’a plaket verip teşekkür etti.

Başkan Kaya “Ak Parti Geyve 6. olağan kongresini tamamladık. Allah hayırlı ve muvaffak eylesin. Partimizin 3 dönem kuralı gereği görevi bir başka arkadaşımıza devreden değerli kardeşim, yoldaşım, arkadaşım Sayın Muhittin Irmak ve değerli yönetimine ilçem ve Ak Partim adına teşekkür ediyorum. Bizde vedalar yok, bu partiye gönül vermiş herkes bu partinin neferi olduğunu çok iyi bilir. Hamdolsun Geyve ilçe teşkilatımız hiçbir zaman birlikteliğini bozmadı bundan sonra da bozmayacaktır. İlk kurucusundan şimdili yönetime kadar Geyve birlik ve beraberlik içinde yoluna devam ediyor. Yeni ilçe başkanı seçilen değerli kardeşimiz Sayın Abdullah Özdemir ve yeni yönetim ekibine başarıların devamını diliyorum. İnşallah daha büyük başarılara birlikte adım atacağız. Geyve’de huzura ve hizmete devam” dedi.

1952 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    © Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle