Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Şubat 2014 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Siyaset

Kaya, Bozören Köyünde Halkla Buluştu

murat kaya bozören köyünde21Geyve Belediye başkanı ve AK Parti Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya, AK Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclisinin AK Parti’li üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri Şükrü Çelik ve Neşet Çakır, AK Parti Kadın Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Üyeleri ile beraber Bozören Köyünü ziyaret etti.

Başkan Kaya ve beraberinde bulunan grup Bozören köyüne gitti. Kaya ve grubu Bozören Köyü Muhtarı Mehmet Ünalır ve köylüler tarafından karşılandı. Kaya ve beraberinde bulunanlar Yatsı namazını köy camisinde kıldı. Namazı müteakiben Cami önündeki alanda toplanan vatandaşlara hitap etti. 

Yeni Büyükşehir yasası ile artık köylerin de Geyve’nin birer mahallesi olduğunu söyleyen Başkan Kaya: “Artık Bozören Köyü ile diğer köylerde Geyve’nin mahallesi oldu. Bu mahalleler de diğer mahalleler gibi Geyve Belediyesinin hizmetlerinden istifade edecek.” dedi.

Geyve’de Şimdiye Kadar Yapılamayanları Allah Bize Nasip Etti.

Başkan Kaya köy ziyaretleri sonunda ki açıklamasında şunları söyledi: “Biz siyasette her zaman samimiyetten yana olduk. Geyve’de yıllardır söz verilip yapılmayanları Allah bizlere nasip etti. Ya Bismillah diyerek seçim startımızı verdik. Geyve’de Huzura ve Hizmete Devam. Bozören ile diğer köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızın teveccühleri bizleri çok memnun etti. Tüm vatandaşlarıma teşekkür ederiz. Köylerimizde yaşayan vatandaşlarımız AK Hizmetlerle tanıştılar ve tanışmaya devam edecekler.”dedi.

 Gelenlere Teşekkür Etti

Başkan Kaya yaptığı konuşmasında; yaklaşan yerel seçimler ve Büyükşehir Belediyesine bağlanmak  konusunda bilgiler verdi. Yapılan ve yapılacak hizmetleri anlattı. Büyükşehirden isteklerinin yerine getirilmesini talep ettiğinde elinin güçlü olmasını yani güçlük bir destek almasının önemini açıkladı.

BOZÖREN KÖYÜNDE BAŞKAN KAYAYA MEŞALELELİ KARŞILAMA

MURAT KAYA BOZÖREN KONUŞMASI

2982 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle