Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Aralık 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Spor, üst Haberler

Karate’de geleceğe adım attılar.

geyve-Karate’de- geleceğe -adım -attılar- (1)Karate ustalık sınıfının göstergesi olan Siyah kuşak  Dan sınavları Geyve ilçesinde yapıldı. Federasyon tarafından yetkilendirilen ilimiz yetki antrenörü Uğur Kobaş tarafından yapılan sınavlara Geyve ilçesinden beş, Akyazı ilçesinden iki sporcu katıldı.

Yapılan sınavlar neticesinde  Zeynep Tutku Tunç, Beyza Sonay, Mehmet Semiz, Erencan Dönmez,  Mert Hasan Tetik, Burak Can Öztürk, Halil İbrahim Ekinci terfi ederek Siyah kuşak 1. Dan seviyesine yükseldiler. Karate federasyonu tarafından gerekli kontroller yapıldıktan sonra sporcuların aldıkları başarılar resmiyet kazanacak.

Sınavlarda Akyazı ilçe antrenörü Sezai Yolcuoğlu ve Geyve ilçe antrenörlerinden Memduh Sakarya’da hazır bulundu.

Sınav komisyon başkanı ve Dünya hakemi ve siyah kuşak 6. Dan Uğur Kobaş “Ustalık sınıfının başlangıcı olan siyah kuşaklar sporcuların antrenör, hakem olma yolunda önemli adımıdır. Sporcuların aldığı bu kuşakların Türk Karate sporuna hayırlı olmasını temenni ediyorum. dedi

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1604 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle