Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Mart 2012 | Gündem, Manşet, Sakarya, Spor

Geyve’den iki derece bir milli…

2-4 Mart tarihlerinde Antalya’nın Alanya ilçesinde yapılan çocuklar Türkiye karate şampiyonası bugün sona erdi. Şampiyonadan Geyve ilçesi karate sporcuları iki Türkiye ikinciliği madalyası kazanırken bir sporcuda milli takıma alındı. 1998 doğumlular +55 kg erkeklerde Taner Koç, 2001 doğumlu +40 erkeklerde Hakan Emirhan Doğan Türkiye ikinciliğini aldılar.

Çocuklar balkan karate şampiyonası 16-18 Mart tarihlerinde (Sırbistan) Karadağ’da yapılacak. Şampiyonaya milli takımına Geyve ilçesi sporcusu Taner Koç’da alındı.

Antrenör Uğur Kobaş “Çok kısıtlı olanaklar ve az sayıda sporcu ile şampiyonaya katıldık. Hatta iki sporcum da şansızlık sonucunda elendi. Ancak olsun, dokuz sporcunun ikisinden gelen başarıda güzel. Başta derece yapan sporcularım olmak üzere tüm kafileyi kutluyorum. Sporcularımız Geyve’de başarılarından dolayı ödüllendirilmeyi hak ettiler. Hatta ilk ödül şampiyonada bizi yalnız bırakmayan Halk eğitim müdürümüz İrfan Karaçayır’dan geldi. Karaçayır sporcuları halk eğitim okul aile birliğine teklif götürerek ve  Altın ile ödüllendireceğini söyledi. Hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımız devam edecek. Genelde Sakarya olarak çok güzel başarılara imza attık. Tüm kulüplerimizi ve sporcuları ve onların ailelerini de kutluyorum. dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

710 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle