Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Sakarya, Spor, Videolar

“Karate Şöleni Başladı..

DSCF6231Karate Turnuvası; “Dostluk Kazandı”…

 Geyve Kaymakamlığı tarafından düzenlenen; “Geyve Kaymakamlığı Kupası İller Arası Karate Müsabakası” tamamlandı.

Kapalı Spor Salonunda düzenlenen müsabakalara; Kocaeli, Bolu, Bursa, Yalova, Düzce, Eskişehir, Sakarya İllerinden ( 7 İl ) 28 kulüp adına 425 sporcu katıldı. Sporcuların aileleri, antrenörleri,hakemleri ile sporcuların dışındaki sayı 800’ü geçti.

Turnuva, Saygı Duruşu ve İstiklal marşının birlikte söylenmesi ile başladı, Sunucu Uğur Kobaş kısa bir tanıtım ve teşekkür konuşması yaptı. İlçe Kaymakamı, Belediye Başkanı ve İl Gençlik Spor Müdürü birer konuşma yaparak sporculara başarılar diledi.

İlçenin sosyal, kültürel ve spor alanında gelişmesine katkı sağlamayı, ilçenin tanınırlığını arttırmayı amaçlayan turnuvada farklı yaş ve kiloda kız – erkek sporcular mücadele etti.

İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri destek alarak arttırdıkları sayıları ile güvenliği sağladı ve üzücü hiç bir olaya izin vermedi. 112 ekibi ve Sağlık Ocağı ekipleri müsabakası sırasında yaralanan veya destek gereken durumlarda hemen müdahalede bulundu. İlçe İtfaiye Amirliğine bağlı bir ekip spor salonu yanında hazır bekledi. Alifuatpaşa ve Geyvelilere Hizmet Derneği tarafından spor salonu bahçesinde kurdukları stantlarda yiyecek ve içecek satışı yapıldı.

Farklı yaş ve kilolardaki kız – erkek sporcuların turnuva galiplerine madalyaları aralarda düzenlenen törenlerle dağıtıldı.

Uluslararası Karate Hakemi Uğur Kobaş kısa açıklamasında;Turnuvaya desteklerini esirgemeyen yöneticilere ve velilere teşekkür etti.

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2561 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle