Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Aralık 2017 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Karagöz’den “İpeğe Dizili İnci Taneleri”ne İmza Günü

TANITIM VE İMZA GÜNÜ MÜKEMMELDİ

Geyveli şair ve yazar Reyhan KARAGÖZ ÇETİN ,üyesi olduğu Sakarya Yazarlar ve Şairler Derneği (SAYŞAD) ile birlikte düzenlenen tanıtım ve imza gününde ikinci kitabı “ İPEĞE DİZİLİ İNCİ TANELERİ” ile büyük beğeni topladı.

İl Halk Kütüphanesi salonunda her ayın ikinci cumartesi günü düzenlenen şiir etkinliğinde bu ay şiirlerle birlikte Geyveli şairimiz Reyhan KARAGÖZ ÇETİN kitabını tanıttı ve imzaladı.

SAYŞAD üyesi şair ve yazarların yanı sıra şairimizin ailesinin, yakınlarının ve şiir sevdalılarının katıldığı program SAYŞAD başkanı Çetin ELVEREN’in konuşması ile başladı. Başkan Çetin ELVEREN kültür ve sanat etkinliklerinin devam edeceğini, dernek üyelerinin her zaman yanlarında olduklarını belirtti. Daha sonra mikrofona davet edilen Geyveli şairimiz Reyhan KARAGÖZ ÇETİN şiiri, şiirin hayatındaki yeri ve şiire bakışını anlattı.

İmza gününün son bölümünde SAYŞAD üyesi şairler kendi şiirlerinden ve Reyhan KARAGÖZ ÇETİN’in şiirlerinden örnekler okudular, çalışmalarının devamını dileyip yeni kitaplarını beklediklerini belirttiler. Şiir ve müzikle dolu dolu geçen program çekilen fotoğraflar ile sona erdi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2148 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle