Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Aralık 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler

Karagöl Yaylasında Hizmet Merkezi
Karagöl İş Merkezi Hizmete Açıldı

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğümüz, Geyve Orman İşletme Müdürlüğü Taraklı Orman İşletme Şefliği Karagöl İş Merkezi Hizmet Binası hizmete açıldı.

Karagöl Yaylası hizmet binası açılışına; Taraklı Kaymakamı Cihat Koç, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Bölge Müdürümüz Okan Kurşun, Bölge Müdür Yardımcısı Halis Belen, Geyve Orman İşletme Müdürü Mustafa İşçioğlu, Taraklı İlçe Başkanı Erdal Özen, Belediye Meclis üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Harun Gündüz ve İşletme Şefleri katıldı.

Bölge Müdürümüz Okan Kurşun yaptığı konuşmasında; “Eskiden Toplu Koruma Binası olarak kullanılan ve uzun süredir atıl durumda olan binamız, Genel Müdürlüğümüzce gönderilen ödenekler sayesinde tamir ve bakımı yapılarak iş merkezi hizmet binası olarak Orman Genel Müdürlüğü’ne yakışır, ormancılıkta hizmet vermeye layık bir bina ve tesis haline getirdik. Bina onarımını yaparken Taraklı mimarisine uygun ve doğaya uyumlu ekolojik çözümler ürettik. Sadece teşkilatımıza değil, Karagöl yaylasına gelecek tüm vatandaşlarımıza ve orman köylülerimize hitap edecek.

Ormanlarımızın geliştirilmesi için kışın karda çamurda, yazın sıcağın altında özveri ile çalışanlarımızın görev yapacağı ve insanı ihtiyaçlarını karşılayacağı iş hizmet binasının hayırlı olmasını diliyor ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

2648 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle