Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Mart 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, üst Haberler, Videolar

ADRENALİN TUTKUNLARI KARA TAKILDI

Geyve ve Adapazarı’ndan bir grup of-road meraklısı gencin Karagöl Macerası Kar engeline takıldı.

Baharın ilk günlerinin yaşandığı Geyve’de hafta sonunu doğada geçirmek isteyen of-road tutkunları ilçe merkezinde bir araya geldi. Doğa tutukunlarının bu haftaki programı Koru Boğazı, Bağcaz üzerinden Karagöl Yaylasına çıkmaktı. Ancak ekip Bağcaz Mahallesindeki Türbe’yi 2 km. geçtikten kara takıldı. Kış’ın yaklaşık 1-1,5 metre kar kütlesinin olduğu bölgede sertleşen kar yolun üstünde adeta çamur gibi lastiklere yapışarak 4×4 araçlara geçit vermedi.

Adrenalin tutkunu 25 kişiden oluşan ekip kaldıkları bölgeden geri dönerek Sütalan, Soğuksu üzerinden Geyve’ye ulaştılar.

Macerasever ve Of-Road meraklısı Mehmet Dereli; bu bölgeler doğal güzellikleri ile ayrı bir dünya sanki. İlçemizin yaylalarının yazın yeşil deniz gibi olan doğal güzellikleri, kışın kar ile birlikte bir başka güzel oluyor. Baharın ilk günlerinde Karagöl yaylasına Koru boğazı üzerinden çıkmak istedik. Ancak kıştan kalan ve yumuşayan kar araçlarımıza izin vermedi.Zaman zaman böyle sıkıntılı anlar yaşasak da yeşil, ve kıştan kalan beyaz görüntülerin bulunduğu ortamda çok güzel anlar geçirdik, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3087 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle