Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Kasım 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Spor, üst Haberler, Yaşam

Karadeniz’in Gülen Yüzü Ekrem Yüce…

Karadeniz’in Gülen Yüzü Ekrem Yüce…

Yıllardır Karadeniz bölgesinde birçok resmi kurumda başkanlık ve genel müdürlük yapan, en son geçtiğiniz ay ÇAYKUR genel müdürlüğüne atanan Ekrem Yüce Rize’de Karadenizin gülen yüzü.

Ekrem Yüce Aslen Sakarya Geyve’li.

14-18 Kasım tarihleri arasında ümit, genç ve 21 yaş altı Türkiye Karate şampiyonası Rize ilinde yapıldı.

Rize’de yapılan şampiyonaya Sakarya’dan birçok kulüp ve sporcu ile birlikte Geyve ilçesi kafilesi de katıldı.

Genel müdür Ekrem Yüce, Geyve kafilesinde bulunan Teknik direktör Uğur Kobaş, Hakem Memduh Sakarya, Antrenör Seçkin Küçükseller, sporcular Oğuzhan Çakmak, Mehmet Semiz, Yusuf Kaan İnce ve Eray Akkuş ile yakından ilgilendi.

Ekrem Yüce, Pazar günü yapılan milli takım seçmelerine gelerek seçmeleri seyretti ve Türkiye Karate federasyonu başkanı Esat Delihasan, Sakaryalı Mili takımlar menajeri Hikmet Şaha, hakem Tayfun Kobaş ile görüştü.

Avrupa, Dünya Karate federasyonları hakem kurul üyesi Uğur Kobaş “Türkiye’nin bir çok iline gittim, bir çok bürokrat ile görüştüm. Bölgesinde bu kadar sevilen, bu kadar değer verilen, saygı duyulan bürokratı hiç göremedim dersem yalan olmaz.

Çalışanlarının sevgi ve saygı duyduğu muhteşem bir insan. Bürokrasinin ve Sakarya’nın Rize’de gülen yüzü, siyasetin ve çevrenin Ekrem abisi.

Ekrem Yüce ile ilgili güzel sözleri duyunca bir Sakaryalı olarak Ekrem abi ile gurur duydum. Kendisine bizlere gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ederken, yeni görevinde başarılar dileriz. Sakarya’ya selamlarını iletmek isterim.

Geyvemedya/Haber Merkezi

1355 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle