Hoşgeldiniz  

Emre Başkaya | 06 Ağustos 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Spor, üst Haberler, YAZARLAR

Karaçamspor Yılları (2)

Karaçamspor Yılları (2)

Günay hocanın takımın başına geçmesi, birçok değişikliği de beraberinde getirmişti.Uzun bir aradan sonra köyümüzün dışından hatırı sayılı kalitede futbolcular kazandırılmıştı takıma.

Sakarya amatör camiasının tecrübeli isimleri Erkal SİNAN, Enis ALEMDAR, Erol ALEMDAR, Yasin BALTÜRK gibi oyuncular takıma çok farklı bir hava katmıştı. Bu oyuncuların dışında köyümüzden yetişmiş,ilk ve tek profosyenel futbolcu olan (Sapancaspor, Pendikspor) Ahmet YAVUZ da takıma kazandırılmıştı.Tecrübesi ve yeteneği ile takıma oldukça pozitif katkıda bulunuyordu büyük kaptan.Ahmet abinin yanı sıra köyümüzden Volkan TOKLU, Hüseyin ALGÜL(Kemik)gibi isimler de takımda yerini almıştı.Yine o dönemde Adapazarı’ndan gelen Cemal Efe MADEN, Celil MADEN, Batuhan MADEN, Şeref Can KILIÇ, Kerem ALEMDAR, Cihat KOTAN gibi genç isimler de takıma katkıda bulunmuştu.

Köyümüzün içinden yetişen gençler ise;Oğuz DURMUŞ,Oğuz AKBABA,Emre TİRYAKİ,Abdullah CANSIZ,Selçuk ve Kadir,Erdeniz KARADEMİR,Ufuk TUNCER gibi yetenekli isimlerdi.Günay hoca tecrübeli ve genç isimleri çok iyi harmanlayıp başarılı bir takım çıkarmıştı ortaya. Sonraki sezonlarda Sakarya futbol camiasının önemli kalecilerinden olan İsmail Salim YILDIRIM da katılmıştı kadroya.Gerek çalışma azmi gerekse de kişiliği ve duruşuyla Ahmet abiyle beraber çok güzel rol model olmuşlardı gençler için…

Emre BAŞKAYA

685 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle