Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Haziran 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Videolar, Yaşam

Karaçam’da Mezuniyet Coşkusu

Karaçam’da Mezuniyet Coşkusu

Karaçam Şehit Recep Demir ilköğretim kurumları sene sonu şenliği ve mezuniyet töreni davetlileri mest etti.

ŞENLİK HAVASINDA

Karaçam Şehit recep demir İlköğretim okulunun 8. Sınıf öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi.Mezuniyet töreninin şenlik havasında geçmesini isteyen öğretmenler son bir ayda muhteşem bir program düzenledi..

YOK, YOK

Programda ilkokul öğrencilerinin gösterileri, halkoyunu ekibinin gösterisi ve 8.sınıf öğrencilerinin zeybek gösterisi beğeni topladı.Düzenlenen çekilişte bir şanslı öğrenciye verilen bisiklet büyük bir mutluluk yarattı.Ayrıca birbirinden güzel hediyeler şanslı davetlilerle buluştu.Okul aile birliğinin katkılarıyla kurulan çadırda sınıf anneleri enfes bir kermesle davetlilerin hem gözlerini hem de midelerini bayram ettirdi.

KEP ATILDI

Kısaca; Karaçam şenliği gelen herkesi memnun etmeyi başardı.Mezuniyet töreni ile sonlanan şenlikte öğrencilerin coşkusu görülmeye değerdi.Kep atarak mezuniyet pastasını kesen öğrenciler havai fişek gösterisi eşliğinde eğlenceyi zirvede yaşadı.

TEŞEKKÜR

Okul müdürü yaptığı konuşmada hiçbir emeğini esirgemeyen öğretmenlere destek olan velilere teşekkür ederek öğrencilerin coşkusuna ortak olduğunu ifade etti.

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

982 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle