Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Haziran 2012 | Eğitim, Geyve, Gündem, Köyler, Manşet

Sergi Açılışı ve Belge Töreni Geyve ve Arifiye İlçelerinin Protokolünü Buluşturdu..

Karaçam Köyü’nde Yapılan El Sanatları Sergi açılışı ve Belge Törenine, Geyve ve Arifiye İlçe Kaymakamları ile İlçeMilli Eğitim Müdürleri katıldı.
Karaçam Köyü HEM El Sanatları Sergi Açılışı ve Belge Törenine Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık ve eşi Sevim Akbıyık, Arifiye Kaymakamı Birol Kurubal ve Halk Eğitim Müdürü Hamdi Ünal, Geyve Milli Eğitim Müdür Vekili Davut Karamehmetoğlu, Arifiye Milli Eğitim Müdürü İlyas Gümüş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Doğan, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası II. Başkanı Yıldıray Çakar, Geyve Halk Eğitim Müdürü İrfan Karaçayır, Arifiye Halk Eğitim Müdürü Orhan Öz, Karaçam Köyü Muhtarı Kazım Mercan, Karaçam Şehit Recep Demir İlköğretim Okulu Müdürü Ali Çakır, İlimbey Köyü Muhtarı Turgut Özdemir, Geyve Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Resül Nasır Günbilek, Hamza Kaya, Arifiye Halk Eğitimi Merkezi Müdür Yardımcısı, Süleyman Ebrem, Geyve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ve Arifiye Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde görevli Usta Öğreticiler, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.
Geyve Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İrfan Karaçayır törende yaptığı konuşmada; ‘Karaçam Köyü El Sanatları kursumuzda 24 bayan kursiyerimiz başarılı olarak belge almaya hak kazandı.Ayrıca Karaçam Şehit Recep Demir İlköğretim Okulu öğrencilerimizin talepleri doğrultusunda açılan Gitar kursunda 10 ve Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında açılan Bilgisayar Okur-Yazarlığı kursunda da 8 bayan kursiyerimiz başarılı olarak belgealmıştır.’ dedi. Yine aynı proje kapsamında müracaatları tamamlanan Arı Yetiştiriciliği kursunun eylül ayının ilk haftasında açılacağını söyledi.
Belgelerin dağıtılmasından sonra serginin açılış kurdelesi kesildi ve el sanatları sergisi gezildi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

4809 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle