Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Ekim 2014 | Alt Haberler, Sakarya, Spor

“Karaçam maçı” için zehir zemberek yorum!

10406917_1485525568398345_1600347699376880766_n

Geyve ilçesi takımlarından Karaçamspor’un hafta sonu oynadığı ve 1-0 mağlup ettiği Hendek Boğazspor maçı sonrası rakip takım yöneticisi Mustafa Ümit Hızarcı’dan çarpıcı açıklamalar geldi.

“Amatör Takımlar egoları yüksek sporcularla dolu”

Hendek Boğazspor Kulübü basın sözcüsü Mustafa Ümit Hızarcı, Arifiye’de Karaçamspor ile gerçekleştirilen maçı, sosyal medya üzerinden sert bir üslüpla yorumladı. Hızarcı, 1-0 sona eren Hendek Boğazspor-Karaçamspor maçı için yaptığı yorumda, rakip takım oyuncularını ve kaleciyi hedef aldı.

Mustafa Ümit Hızarcı, maçın hemen ardından Hendek Boğazspor’a ait sosyal paylaşım sitesi hesabından yaptığı yorumda, rakip takım sporcularına ateş püskürdü, “Seyirciyi ve hakemi etkilemek için kendinizi yerlere atacağınıza, antrenmana ve maça konsantre olun, ayrıca özel hayatınıza dikkat edin” mesajını verdi.

İşte Basın Sözcüsü Mustafa Ümit Hızarcı’nın Hendek Boğazspor-Karaçamspor maç sonucuna ilişkin o sert yorumu:

hendekbogaz-karacamspor-maci-sonrasi-aciklama-

“Herkese teşekkür…”
“Bu akşam 18:00’da Arifiye’de Karaçamspor ile yapmış olduğumuz müsabakada bizleri yalnız bırakmayan taraftarımıza, böyle bir topluluğu biraraya getirmeyi başaran Başkanımıza, hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan yöneticilerimize, sporcu ahlâkını her başarının üstünde tutan teknik heyetimize ve kısıtlı imkanlarla mücadele eden futbolcularımıza can-ı gönülden teşekkürü bir borç bilirim…
“Önce, özel hayata dikkat lazım”

Bugün aldığımız sonuç hiç önemli değil, çünkü başkalarının başarı ölçüsü bizim başarı ölçümüz olamaz! Bu arada her pozisyonda kendilerini 10360394_812220615508142_2471936149659409979_nyere atıp bağıran rakip takım futbolcularını ve taraftarı germek için her türlü el kol hareketi yapan rakip takım kalecisini, pislik yapacaklarına özel hayatlarına dikkat edip, antremanlarda çok çalışmaya davet ediyorum.”

Hendek Boğazspor Kulübü Basın Sözcüsü Mustafa Ümit Hızarcı maçın ardından yaptığı açıklamada, “Amatör Takımlar egoları yüksek sporcularla dolu” dedi. Hızarcı şöyle konuştu:

“Amatör demek, özveri demek”
“Amatör sporlarda sonuçlardan çok, verilen mücadeleye bakarsak kalite yükselir. Amatör demek, özveri demek, fedakârlık demek…

Sanki şampiyonlar liginde final oynuyoruz! Kendini yere atıp seyirciyi veya hakemi etkilemek yerine, bir sporcunun özel hayatına dikkat etmesi lazım. Şampiyonluk sonra gelir… Oyuncular futbola konsantre olsa, seyri daha zevkli maçlar seyrederiz.

“Daha önemli değerler var”

Tabi ki her futbol takımı kazanmak ister. Biz de öyle. Fakat bizim için daha önemli değerler var.  Kimi, kaç kaç yenmişiz, çok önemli değil. Biz bazı futbolcularımızı profesyonel takımlara verebilir miyiz onun derdindeyiz. Bedensel gelişimin arandığı meslek grupları olan Polislik, Subaylık ve Beden Eğitimi Öğretmenliği gibi meslek gruplarına sporcularımızı gönderebilmenin azmi içindeyiz.
Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarabilmek bizim için en önemli şey… Ona 5, buna 2 gol attık meselesinden çok, bunlar önemli bizim için”

Haber:Hülya Sürücü

resim125980

 

1693 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle