Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Nisan 2014 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve

Karaçam Grup Konya’da Sevdalıkları Kavuşturuyor.

Karaçam Grup Konya’da Sevdalıkları Kavuşturuyor.Sakarya İli ile Geyve İlçesinde yaptığı yatırımlar ile adından söz ettiren Karaçam İnşaat Toroslardan sonra Konya’da  yaptığı yol çalışmaları ile İç Anadolu’yu Akdeniz’e bağlıyor.

karaçam grup-vikavt inşaat-konya-akören yolu3Adapazarı-Bilecik Duble yol çalışmaları ile başlayan Alt yapı ve yol yatırımlarına Hızlı tren Alt yapı işleri ile devam eden Karaçam Grup İnşaat , Burdur Fethiye Altınyayla Çevre yolundaki yol yapım çalışmalarından sonra Konya’da 25 km.lik yeni projesinde alt yapı çalışmalarına başladı.

 5 Milyon TL İhale bedeli

Karaçam Grup Vikavt İnşaat adı altındaki şirketi ile en son Konya Akörende yol çalışmasında 5 milyon ihale bedeli ile 25 km . uzunluğuındaki yolun alt yapı çalışmalarına gece gündüz ara vermeden devam ediyor.

26 kişilik ekip ile 24 saat çalışma

Şantiye şefi Turgut Kader; Konya Akören’de 25 km.lik duble yolun alt yapı işleri için Karaçam Grup – Vikavt İnşaat  olarak geceli gündüzlü olarak 26 kişilik ekip, 11 adetlik iş makinası ile vardiya halinde çalıştıklarını, yolun alt yapısı için toplamda 650.000 m3 yarma işi, 600.000 m3 dolgu malzeme kullanarak 33 adet menfez ile 4 adet büyük köprüyü tamamlayacağız dedi.

Karaçam Grup Yön. Kurulu Başkanı Vedat Baltaoğlu;Petrol ofisi işletmeciliği ile başladığımız çalışma hayatımızda, duble yol, hızlı tren alt yapı işleri ile yeni oluşum içerisine girdiklerini, bunda da  başarılı olduklarını belirterek grup olarak çalışmalarımıza Yapı,Yol alt yapı,üst yapı işleri olarak büyüyerek devam  edeceğiz, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

4042 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle