Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Ekim 2014 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Spor

Karaçamspor Antrenman Sahasına Kavuşuyor…

geyve-karacamspor-antrenman-sahasi-calismalari- (1)Geçtiğimiz aylarda yapımına  başlanan Karaçamspor’un antrenman sahasında sona yaklaşıldı.

Geyve boğazında mücadele eden amatör takımların en azından antrenman ihtiyaçlarını karşılayacak olan Karaçamdaki Antrenman sahasına özlemle beklenen futbol sahasının çimleri döşenmeye başladı.Büyük bir bölümü Geyve Belediyesi tarafından karşılanan ve Yaklaşık 150 bin liraya mal olacak çalışmaların çim bölümü Arifiye Belediyesi tarafından karşılandı.

Karaçam muhtarı Murat Genç çalışmaları bizzat yakından takip ederken,  Karaçamlı öğrencilerin, gençlerin ve Karaçamspor’un yararlanacağı tesisle ilgili “Karaçam Sağlık Ocağı’nın hemen karşısında yapımı devam eden futbol sahasının maliyeti şu ana kadar 120 bin lirayı buldu. Bittiğinde yaklaşık 150-160 bin lirayı bulacak olan tesisimizin yapımında büyük oranda katkıları olan başta Geyve Belediyesi’ne Başkan Sayın Murat Kaya’ya, Arifiye Belediyesi’ne ve yardımsever vatandaşlarımıza teşekkür ederim.”dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

1990 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Karaçam Antrenman sahasına kavuşuyor! için 1 yorum

  1. HARUN BAL dedi ki:

    kaç para harcandı acaba ?

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle