Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Haziran 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Kapsayıcı Masa, Kapsayıcı Sakarya

KAPSAYICI MASA KAPSAYICI SAKARYA

Geyve  Ahmet Yesevi İlkokulunda başlatılan ve yoğun ilgi görerek tüm Sakarya’yı kapsamaya hazırlanan  “Kapsayıcı Masa Kapsayıcı Okul” projesi için okul müdürü Aydın Temel ve ekibi İl Milli Eğitim Müdürü  Fazilet Durmuş  tarafından makamında kabul edildi.

Proje ile ilgili bilgi alan İl Müdürü Durmuş, “proje kapsamında oluşturulan “KEŞKE” mektuplarının önemine değindi.Bizler çalışmalarımıza hep  kendi aynamızda bakmamalı, velilerimizin, öğrencilerimizin ve tüm çalışanlarımızın gözünde kendimizi çekinmeden görmeli bu konuda cesur olmalıyız” dedi.

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, kendisinin göreve gelmesinden 6 ay sonra tüm çalışanlarına anket yaptırıp kendisini değerlendirmelerini isteyen en Kapsayıcı İl Müdürü olarak da biliniyor.Sakarya İl Milli Eğitim müdürü Fazilet Durmuş, ayrıca Bu kapsayıcı masa projesinin Sakarya da tüm okullarda oluşturularak 2023 vizyonu temelinde her okulun kendi veli bakış  karnesini oluşturmasının sağlanabilmesi için komisyon çalışmalarıda başlatıldığını ifade etti..

İl Müdürü Durmuş’a projelerini sunan okul müdürü Aydın Temel ve ekibi büyük bir sevinç içerisinde yüksek motivasyon ile Geyve’ye okullarına döndüler.Okul Müdürü Temel; “velilerimize Söz Verdik, Geleceğe Yön Vermeye sloganı ile yola çıkan Ahmet Yesevi İlkokulu öğretmenlerine kapsayıcı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, başarılar diliyorum, dedi.

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

1824 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle