Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Aralık 2018 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

Kamyonculardan Fatih Portakal hakkında suç duyurusu

Kamyonculardan Fatih Portakal hakkında suç duyurusu

Pamukova İlçesinde 50 kişilik kamyoncu esnafı haber sunucusu Fatih Portakal hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu..

Pamukova Adliyesine gelen S.S. 27 Nolu Pamukova Motorlu Taşıyıcılar ve Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Şaban Özzaim ve 50 kişilik kooperatif üyesi kamyoncu , Cumhuriyet Savcılığına ile Fatih Portakal hakkında, vatandaşı kışkırtma, iç kargaşa çıkarama, kin ve nefrete sevk ettiği gerekçesi hazırladıkları suç duyurusu dilekçelerini verdiler.

Adliye çıkışında kamyoncu esnafı adına açıklama yapan S.S 27. Nolu Pamukova Motorlu Taşıyıcılar ve Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Şaban Özzaim, haber sunucusu Fatih Portakal’ın vatandaşları sokağa çıkmaya çağıran kışkırtıcı konuşmalarından dolayı C.Savcılığına suç duyurusunda bulunduklarını ifade ederek, ” Güneydoğuda askerimiz 130 derecede ezanımızın susmaması bayrağımızın inmemsi için mücadele verirken, Fatih Portakal’ı adam gibi haber yapmaya davet ediyorum. Bu ülke hepimizin televizyon kanalından vatandaşları kışkırtacak haber yapmasınlar. Fransa da her yer yakılıp yıkıldı. Fatih Portakal damı ülkemizde her tarafın yakılıp yıkılmasını istiyor. Bizde kamyoncu esnafı olarak bu devlete vergi ödüyoruz en zor şartlarda çalışıyoruz. Zorluğu çeken bizler rahatsız olmazken, rahat olan kişiler ülkemizi karıştırmaya çalışıyor. Hangi ülkenin taşeronluğunu yapıyorsa oraya gitsin. Böyle bir açıklamayı kabul etmiyoruz kendisinden şikayetçiyiz ” dedi.

Pamukovalı Kamyoncular adliye önünde dev Türk bayrağı açıp ” Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez ” sloganı attıktan sonra olaysız bir şekilde dağıldılar. 

KAYNAK:Pamukovahalk.com

2755 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Kamyonculardan Fatih Portakal hakkında suç duyurusu için 1 yorum

  1. caygarali dedi ki:

    şov yapıyorsun şaban karrdeşim..

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle