Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Temmuz 2011 | Geyve, Gündem, Manşet

Diyarbakır İlinde Meydana Gelen Hain Saldırı  Protesto Edildi…

 

Geyve İlçesinde, Diyarbakır İlinde meydana gelen hain saldırı protesto edildi.

Cumhuriyet  Meydanındaki  Atatürk Anıtı önünde toplanan gençler, Diyabakır İlindeki hain saldırıyı protesto etti ve şehitleri andı.

Gençler adına konuşan Sedat Sert şunları söyledi: ‘Milli Refleksleri ile hareket eden biz Geyveli gençler, Diyarbakır’daki hain saldırıyı kınıyoruz ve protesto ediyoruz. Şehitlerimizin kanları yerde kalmayacaktır. Ülkemiz sahipsiz değildir. Türk gençliği sonsuza dek vatanına sahip çıkacaktır.’

Saygı duruşu ve birlikte söylenen İstiklal Marşından sonra gençler;

‘Şehitler ölmez, vatan bölünmez’ ‘Ne Mutlu Türküm Deyene’ ‘Türkiye bizimdir. Ya sev, ya terket’ ‘aponun p…… yıldıramaz bizleri’ ‘İmralı yıkılsın, apo p… asılsın’ ‘Kahrolsun pkk’ ‘Geyveli uyuma vatanına sahip çık’ sloganlarını bir ağızdan bağırdı.

Protesto eylemini gerçekleştiren gençler duygularını; ‘Geyvelilerin daha duyarlı olmalarını beklerdik, kenardan veya parktan izleyeceklerine yanımıza gelmelerini beklerdik’ diye  açıkladıktan sonra olaysız bir şekilde dağıldı.

Namık CİHAN-geyvemedya.com

914 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle