Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Nisan 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

Kadir Bağbars’ın Videosu Sosyal medyanın Fenomeni Oldu

FENOMEN OLDULAR

Geyve Alifuatpaşa Mahallesinde oto kuaförlüğü yapan 20 yaşındaki genç Kadir Bağbars hayatının olağan akışında yaptığı bir hareketin arkadaşı tarafından çekilmesini bu kadar izleneceğini nereden bilebilirdi ki..

Alifuatpaşa Mahallesinden Kadir Bağbars’ın plastik bidonu yaklaşık 40 metreden çöp bidonuna attığı video sosyal medyada izlenme rekoruna koşuyor.

Olay; Alifuatpaşa mahallesinde tarihi 2. Beyazıt Köprüsü dibinde geçiyor. Arkadaşının oto kuaför dükkanında dükkan önünde bulunan plastik çöp bidonu için arkadaşının “Kadir şu bidonu çöpe at abicim” telaffuzunu duyan Kadir Bağbars bir anda sol ayağı ile bidonu 40 metre ilerideki çöp bidonuna atmayı başardı.

Kadir Bağbars’ın bu hareketini kayda alan alan arkadaşları videoyu sosyal medyada paylaştı.Çekilen video bir anda sosyal medyanında fenomeni olarak en çok izlenenler arasına girdi.Özellikle çekilen video dünyaca ünlü bir çok futbolcunun da talip ettiği İnstagram/433 sayfasında 2 buçuk milyon izleyiciye ulaştı.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

2655 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle