Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Mart 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Kadınlar Başımızın Tacıdır

KADINLAR BAŞIMIZIN TACIDIR

Geyve MEM Kadınlar Gününü kutladı.

Geyve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Şube müdürleri Tahir Taş ve Yavuz Şengül okullarda görev yapan bayan idareciler ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli personellerinin 8 Mart Dünya Kadınlar  Gününü kutladı.

Geyve Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Doğan, Geyve Belediyesi Muhammet Fatih Safitürk Sosyal Tesisleri´nde yapılan kahvaltı etkinliğinde Türk kadınının toplumdaki yeri ve öneminini vurgulayarak, “Tarih boyunca her zaman kadınları baş tacı eden, onlara büyük değer veren bir medeniyetin mirasçılarıyız. Bu sebeple kadınlarımızın, annelerimizin karşılaştığı sorunlar, aslında tüm toplumun meselesidir ve çözümlerinde ortak bir bakış açısıyla üretilmesi gerekmektedir. Aile kurumunun temel yapı taşı, değerlerimizin temsilcisi, taşıyıcısı ve koruyucusu olan kadınlarımızın, hayatın bütün alanlarında etkin bir şekilde katılması sağlanarak her türlü ayrımcılığın sona erip, kültürel, ekonomik ve siyasi hayatta var olmaları temennisiyle Dünya Kadınlar Gününüzü kutluyorum” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Doğan, konuşmasının ardından tüm bayan idarecilere çiçek takdiminde bulundu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

 

825 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle