Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Ağustos 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Kablo Hırsızları Yakalandı…

Kablo Hırsızları Yakalandı…

Geyve İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, kablo hırsızlarına geçit vermedi, başarılı bir operasyona da imza attı.

Geyve İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, Taraklı İlçe Jandarma Ekiplerinin haber vermeleri üzerine Doğantepe Işıklarında kurdukları kontrol noktasında; kaçmakta kullandıkları 14 EU 938 plakalı araç içinde 3 kablo hırsızını, çaldıkları kablolar ve kesme makası ile yakaladı.

Alınan bilgilere göre; Taraklı İlçesi Nüfusuna kayıtlı; M. Yanık, K. İbişoğlu, Ş. Uzun, Bolu İli Göynük İlçesi Narzanlar Köyünde, Telekom iletişim hatlarında kullanılan kablolardan (250kg.) 300m. kablo keserler. Köylüler tarafından fark edildiklerini anlayan hırsızlar kaçarlar. Jandarmaya yapılan ihbar üzerine Geyve İlçe Emniyet Müdürlüğüne bilgi verilir. Doğantepe Işıklarında ki kontrol noktasında hırsızlar çaldıkları ile yakalanır.

Devlet Mallarına, vatandaşların mallarına zarar vermeyi alışkanlık haline getiren bu tip kişilerin kanundan kaçamayacakları ve hak ettikleri cezayı alacakları da ispatlanmış oldu.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

2450 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle