Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Nisan 2013 | Alt Haberler, Sağlık, Yaşam

Kablo Çalmak İsterken Akıma Kapılıp Öldü!

yaralı.1Pamukova Mekece köyü yakınlarında  demir yolundaki enerji nakil ve haberleşme kablosu çalmak istediği öne sürülen kişi, yüksek voltajlı akıma kapılarak öldü.

Edinilen bilgiye göre, ismi öğrenilemeyen bir kişi tarafından otomobille Geyve Devlet Hastanesi’nde getirilen ve vücudunda ciddi yanıklar bulunan A.B.(34), yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, ismi öğrenilemeyen bir kişi tarafından otomobille yolculuk yaparken D – 650 Karayolunun kenarında gördüğü ve insanlık namına Geyve Devlet Hastanesine getirdiği ve vücudunda ciddi yanıklar bulunan A.B.(34), yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Yapılan müdahale sırasında, şahsın elektrik akımına kapıldığı ve yüksek derecede yanıkları olduğu görüldü. Geyve Emniyet Müdürlüğünün haber vermesi üzerine bölgesinde meydana gelen olayı devralan Pamukova İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin soruşturması sunucunda gerçek öğrenildi.

Yaralı şahıs ile onu yolda buldum deyerek getiren şahsın kablo hırsızları oldukları ve 2 kişininde kaçtığı arandığı öğrenildi.

Adının A.B. olduğu öğrenilen şahsın arkadaşları ile birlikte bakır kablo çalarken başına olayın geldiği açıklandı.

Namık Cihan-Geyvemedya.com

yaralı.3 akıma kapılan

 

3751 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Kablo Çalmak İsterken Akıma Kapılıp Öldü! için 2 Yorum

  1. sonerözen dedi ki:

    Ne olursa olsun malumunuz insan hayatından daha önemli hiçbir sebep olamaz.Ancak 50 tl.bakır için 7-8 bin tl.değerinde sondaj trafosunu parçalarsan,karaçay ıslahında kullanılan 500 mt aydınlatma kablosunu içinden çıkacak 8-10 kg bakır için çalarsan,vatandaşın ayva-elma bahçe kulübesine girer dinamosuna, alet edavatına zarar verirsen,inşaatından badana boyalarını çalıp 200.-tl karşılığında tekrar mağdura satarsan,ya YÜCE ALLAH’ım yada ELEKTRİK çarpar kardeşim…

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle