Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya

jandarma’dan Şok Diş Operasyonu

adsm_operasyon.jpg-24-05-2013Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde sabah saatlerinde jandarma tarafından operasyon düzenlendi.

Sakarya Cumhuriyet Savcılığı’nın soruşturması kapsamında gerçekleşen baskında 4 diş hekimi 9 da diş teknisyeninin gözaltına alındığı öğrenildi.

Alınan bilgilere göre ADSM’den hizmet satın alan yerlerde çalışan elemanların vatandaştan para alıp kamu hastanesinde tedavi yaptıkları belirtiliyor. Doktor ve Diş Teknisyenlerinin Normal piyasa değerinden daha düşük fiyata bazı hastalarla anlaşılarak, hastaları ADSM’de hastaymış gibi gösterip tedavi ettikleri iddia ediliyor.

dis_operasyonu.jpg-24-05-2013

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde sabah saatlerinde jandarma tarafından yapılan operasyonun yankıları sürüyor. Sakarya Cumhuriyet Savcılığı’nın soruşturması kapsamında gerçekleşen baskında 4 diş hekimi 9 da diş teknisyeninin gözaltına alındığı öğrenildi. Operasyon ile ilgili Erenler Jandarmasının soruşturmayı sürdürdüğü belirtilirken, Savcılık tarafından da konuyla ilgili gizlilik kararının alındığı söyleniyor. Alınan bilgilere göre ADSH’den hizmet satın alan yerlerde çalışan elemanların vatandaştan para alıp kamu hastanesinde tedavi yaptıkları belirtiliyor. Soruşturma kapsamında ADSH’den daha bir çok ismin sorgusuna başvurulabileceği de gelen haberler arasında.

dis_operasyon.jpg-24-05-2013

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (ADSM)’ye sabah saatlerinde jandarma tarafından yapılan operasyonda gözaltına alınan kişilerin kimlikleri belirlendi. Medyadetay.com’un aldığı bilgilere göre gözaltına alınan isimler arasında Diş Hekimleri Gökay A., N.S., Kemal C., Diş Teknisyenleri Saim Ö. Vedat Y., Hasan K., Murat C. ve Ertan A.’nın yer aldığı öğrenildi. Operasyon kapsamında gözaltına alınan isimlerin daha da artacağı öğrenilirken, gözaltındaki bu isimlerin sorgularının devam ettiği gelen haberler arasında.

KAYNAK:http://www.medyadetay.com/

4607 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle