Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Jandarmadan Babalar Günü Ziyaretleri…

geyve-jandarma-babalar-gunu- (3)Geyve İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, Babalar Günü Kutlamaları için ilçedeki bazı şehit yakınlarını, trafikte seyreden sürücülerin Babalar Gününü kutladı.

İlçe Jandarma Komutanlığında görevli Uz. J. ll Kad. Çvş. Gökhan Oruç ve beraberindekiler, sorumluluk bölgelerinde yaşayan şehit ailelerini Babalar Günü nedeni ile ziyaret etti.

İlk durak Karaçam Mahallesinde yaşayan, Şehit Recep Demir ailesi Adem ve Güllü Demir oldu. İkinci durak Ceceler Mahallesinde yaşayan Şehit Mustafa Şahin ailesi Ahmet ve Seher Şahin oldu. Ziyaretlerde duygulu anlar yaşandı. Aileler,ziyaretlerine gelen askerlere sarılarak duydukları memnuniyetleri ifade etti. Ziyarete giden Jandarma Ekipleri, yol kenarlarında ve kahvelerde ki babaları da ziyaret ederek kutlamalarda bulundu.

İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Ekipleri de, yollarda trafikteki araçları durdurarak araçlardaki babaların, tarlalarda çalışan aileleri ziyaret ederek babaların, yol kenarlarında satış yapan babaların babalar günlerini kutladı. Kutlamalarda, ellerini öperek babalar günlerini kutlayan askerleri gören yaşlılar göz yaşlarına engel olamadı.
Bu uygulamaları ile İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Ekipler, görevleri kapsamındaki konuların dışında sosyal konulara da duyarlı olduklarını ve vatandaşların yanlarında olduklarını ispatladı.

Namık Cihan/ Geyvemedya.com

2410 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle