Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Aralık 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

 İYİ Parti’ den İstişare Toplantısı…

İYİ Parti’ den İstişare Toplantısı…

İYİ Parti Geyve İlçe Başkanlığı Kurucu Kurul Üyeleri, Parti Bürosunda Başkan Yusuf Baran başkanlığında toplanarak İstişare Toplantılarını gerçekleştirdi.

İYİ Parti Geyve İlçe Yönetimi: Yusuf Baran, Sabri Özer, Mehmet Doğan, Servet Uysal, Aziz Tunç, Abti Yaş, Selçuk Güngör, İsmail Ceylan, Çakır Ali Esen, Yüksel Arman, Esin Yavuz, Bilal Özden, Rıdvan İlter, Nurhayat Koçsar, Meryem İpek, Sinem Hamamcıoğlu, Aslı Tuzlu, Güner Çakır, Şaban Sancak, Ali Sancak, Hüseyin Şallı, Erkan Sağlam, Zekeriya Çoban, Talat Kılıç, Necati Kahyaoğlu, Mecbure Baran, Neriman Taş, Ayten Esen, İsmet Ağaçdelen, Saim Alp, Zihni Çobanoğlu, Gökhan Yıldız, Hayriye Demirci, Mahperi Uzuner, Şaban Bozkır, Can Oktay Yıldırım.

Başkan Yusuf Baran kuruluş işlemleri ile ilgili olarak kurul üyelerine bilgilendirmelerde bulundu.

İlçe Kurucu Başkanı Yusuf Baran yapılan toplantı konusunda şu kısa açıklamayı yaptı: “Erken seçim ihtimalini de göz önüne alarak en yakın zamanda sahaya inerek partimizin sosyal, ekonomik ve siyasi meseleler ile ilgili görüşlerinin halkımıza anlatılması için çalışmalarda bulunacağız. Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik üzerinde durduğumuz en önemli konu başlıklarıdır.”

Namık Cihan/Geyvemedya.com

3972 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle