Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, Sür Manşet

Kır; Köylerimizin Sorunlarını Çözeceğiz

İYİ PARTİ Sakarya Milletvekili adaylarımız 21 Mayıs akşamında adaylıkları açıklandıktan sonra da daha önceden başlamış oldukları Esnaf , köy ve parti teşkilatlarına ziyaretler gibi faaliyetlere gündüz gece demeden devam ettiler.

Milletvekili adaylarımızdan Mehmet Kır iftar sonrası Geyve’nin Halidiye , Yaylak , ve Demirler köylerini ziyaret ederek köylülerimiz ile sohbet etti dertlerini dinledi.

Yaylak Köyü’ndeki vatandaşlarımız,” Geçen seçimlerde AKP’ ye %90 oy vermiştik. Buna rağmen suyumuz yok . Büyükşehir günde iki tanker su getiriyor. Bidonlarla kovalarla eve su taşıyoruz. Evlerimizde sular akmıyor.Ayrıca Yolumuz çok kötü . Yazıklar olsun kurtarın bizi bunlardan AKP’den ” diyor.

Halidiye ve Demirler Köyündeki vatandaşlarımız ise; ” Çiftçiyiz, tohum satın alma, ekme ürünü toplama mazot gibi giderler gelirlerimizi aşıyor . Çoğumuzun bankalarda kredi borçları var. Bu borçlar masraflar belimizi büküyor. Ayrıca hayat çok pahallı bu hükümet devamlı zam üstüne zam yapıyor. Böyle sıkıntılar üzerine gençlerimiz şehre gidip iş arıyorlar. Artık köyde onları tutamıyoruz.

Yetkililere yani belediyeye Sular idaresine, yollar için diğer yetkililer ile görüşmek için gittiğimizde karşımıza bir yetkili çıkmıyor. Dertlerimizle ilgilenen yok. Karşımıza çıkıp da dinleme lütfunda bile bulunmuyorlar”diyorlar.

Vekil adayımız Mehmet Kır” İnanın ki biz İYİ PARTİ olarak iktidara geldiğimizde bu konuları ivedilikle çözeceğiz. Emin olabilirsiniz dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

2963 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle