Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Kasım 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, üst Haberler

İYİ’ ler Kahvaltıda Buluştu..

İYİ’ ler Kahvaltıda Buluştu..

Sakarya İYİ Parti Yönetim Kurulu Üyeleri ve konukları olan bayanlar, Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezinde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltıya; Sakarya İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Eşi, Neşe Kürküt (Kadından Sorumlu İl Bşk. Yard), Melike Umay Türk (İl Muhasibi), Ceyda Tüfekçioğlu Akar(STK sorumlu il bşk.yar.), Nurgül Çakar (İl Yön Kur Üyesi), Nuray Esmeroğlu (İl Disiplin Kur. üyesi), Yusuf Baran Geyve İYİ Parti İlçe Başkanı, Hayriye Demirci İlçe Bşk Yar, Mehmet Doğan İlçe Yön. Kur. Üyesi ve İlçe Kadın Üyeleri katıldı.

Sakarya İYİ Parti Yönetimi Kadından Sorumlu Başkan Yardımcısı Neşe Kürküt kahvaltıda yaptığı kısa açıklamasında şunları söyledi;

” Partimizin yeni kurulmuş olmasından dolayı zorluklar yaşadık, engellemelerle karşılaştık. Bu yaşadıklarımız bizleri yıldırmadı. İYİ ler her gün büyüyor gördüğünüz gibi. İlk kahvaltı programımızı Geyve İlçemizde gerçekleştirdik. Birlikte olmaktan çok mutluyuz. Mükemmel bir kahvaltı yaptık. Bu ilçe ziyaretlerimiz devam edecek. İlçeler arasında hiç bir problemimiz yok. Her gün aramıza yeni iyi ler katılıyor. Katlanarak büyüyoruz. Her şey için teşekkür ediyoruz.”

Namık Cihan/Geyvemedya.Com

2313 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle