Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Şubat 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

İtfaiyeciler, minik konuklarını ağırladı.

Sakarya Büyükşehir İtfaiyesi Geyve Gurup Amirliği, minik konuklarını ağırladı.

Geyve Alifuatpaşa Ana Okulu öğrencileri Okul Müdürü Melek Aydemir ve öğretmenleri ile birlikte Geyve İtfaiye Amirliğini ziyaret etti.

İlk olarak İtfaiye Teşkilatı’nın araçlarını tanıyan minik öğrenciler Geyve Gurup Amirliği ekiplerince olası yangın ve afet durumlarında yapılması gerekenler hakkında bilgilendirildi. İlk olarak İtfaiye Teşkilatı’nın hizmet binasını tanıyan öğrenciler, ardından İtfaiye Grup Amiri Ali Aslan ile bir araya geldi. İtfaiye Amiri Ali Aslan, minik konuklarına; deprem sırasında nasıl davranalım, yangında neleri nasıl yapalım, maske kullanımı gibi konularda uygulamalı bilgiler verdi. İtfaiyeci telsiziyle konuşan Minikler, kask takarak, itfaiyeci kıyafeti giyip, itfaiye aracına binerek, hortum tutarak neşeli anlar yaşadı.

Minik öğrencileri misafir etmekten duyduğu memnuniyeti ifade eden İtfaiye Grup Amiri Ali Aslan Minik öğrencilerimizin ziyaretlerinden dolayı çok mutlu olduk. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Minikler bu eğlenceli gün için itfaiyeci amcalarına teşekkür ederken, ziyaret sonunda hatıra fotoğrafları çektirildi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3610 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle