Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Eylül 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Yaşam

İsteyince Oluyor…

DİNCER-BAGCAZ-İKİNCİ-DİPLOMASİNİ-ALDİ- (3)Geyve İlçesinin saygın ve çarşının isimlerinden Mehmet Dinçer Bağcaz, bir başarı simgesi adeta.

1987 yılında İTÜ Makine Fakültesinden Makine Mühendisi olarak mezun olduktan sonra Polatlı Topçu-Füze Okulu ve sonrasında Adapazarı 1111.Ağır Bakım Fab. görev yaptı. Ankara İlinde doğal gaz firmalarında görev yaptıktan sonra ilçedeki “Bağcazlar Soğuk Hava Deposu”nda hizmete devam etti.

2005 yılından bu yana da “Bağcazlar Tarım Ticaret” adı ile zirai ilaç – gübre bayiliği yapmakta. Sektöre de ki yabancılığını gidermek, yenilikleri izleyebilmek adına; Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü Tarım Programı öğrenimini 25.05.2015 te tamamladı, Sakarya İli başarısı ile diplomasını dekanın elinden aldı. Ziraat Teknikeri olarak hedeflediği konulara hakim oldu.

Geçmiş yıllarda ki siyasi çalışmalarında gösterdiği samimiyeti, ticari ilişkilerinde verdiği güven ve babacan-güler yüzlü ağabey tavrı ile sevilen M.Dinçer Bağcaz, insanın istediğinde farklı konularda bile başarılara imza atabileceğinin bir örneği.

M Dinçer Bağcaz: Evli ve 2 çocuk babasıdır. İleri derecede İngilizce bilmekte.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

2527 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle