Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Eylül 2011 | Manşet, Yaşam

KAZALARDAN DERS ALMADIĞIMIZIN FOTOĞRAFI

Sakarya’nın Taraklı ilçesinde bir grup vatandaş, traktörü toplu taşıma aracına çevirdi.Bir traktöre binen 7’si çocuk 13 kişinin tehlikeye aldırış etmeden yolculuk etmesi, kazalardan ders alınmadığını bir kez daha gösterdi.

 

D-150 karayolunun Hacıyakup Paşalar Köyü mevkisinde traktörde tehlikeli şekilde yolculuk eden köylüleri görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Sürücü kucağında ki çocukla traktörün kullanırken bir kişi de traktörün önündeki demir tamponun üzerine çıkarak yolculuk etti.

Sadece sürücünün bulunması gereken bölüme 5 kişi binerken traktör arkasına monte edilen tahta kısımda da 5 çocuğun tehlikeli şekilde yolculuk etmesi objektiflere yansıdı. Karayolunda çocuklarla birlikte tehlikeye aldırış etmeden yolculuk eden yetişkinler, çevrede bulunan vatandaşların dikkatini çekti. Traktördekiler fotoğraflarının çekildiğini fark edince el sallayarak objektife poz verdi. Vatandaşlar, köylülerin traktörü toplu taşıma aracına çevirerek yolculuk etmesini, kazalardan ders alınmadığı şeklinde yorumlandı.

1039 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle