Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Nisan 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet

İş’te Erbap Ödülleri Verildi

İş’te Erbap Ödülleri Verildi

Geyve Sinan Bey MTAL olarak il Milli Eğitim Müdürlüğünce “İŞTE ERBAB” projesinde akademik çalışmalarından dolayı il birincisi seçildi.Aynı yarışma da Geyve Sinan Bey MTAL öğretmeni Ümit Örkmez’de yılın ERBAP öğretmeni seçildi.

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün İş’te Erbap Projesi kapsamında yapılan değerlendirmeler sonucu kategorilerinde en iyi olan İş’te Erbap Okulları, İş’te Erbap Öğretmenleri ve İş’te Erbap Öğrencilerine ödülleri İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş tarafından verildi.

Meslek liselerinin ve mesleki eğitim kurumlarının yıl içindeki performanslarını arttırmaya yönelik uygulanan İş’te Erbap projesinin ilk ödüllerini veren İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, kategorilerinde başarılı okulların müdürlerini, öğretmenleri ve öğrencileri tebrik etti.

2023 Eğitim Vizyonu’nda mesleki ve teknik eğitime ilgiyi arttırmak amacıyla ulusal ve uluslararası yarışmalar düzenlenmesiyle ilgili bölümler bulunduğuna vurgu yapan İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş, bu projenin mesleki eğitime olumlu yönde kazanımlar getirmesini diledi.

İşte Erbap Okulları kategorisinde; Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi, Adapazarı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Sezginler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Geyve Sinan Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hendek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.

İş’te Erbap Öğretmenleri kategorisinde; Akyazı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik Öğretmeni , Sakarya Mesleki Eğitim Merkezi Elektrik Elektronik Teknolojisi Öğretmeni, Geyve Sinan Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik Elektronik Teknolojisi Öğretmeni, Ümit Erdal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Makine Teknolojisi Öğretmeni, Söğütlü Çok Programlı Anadolu Lisesi Fizik Öğretmeni.

Geyve Sinan Bey MTAL müdürü Hasan Hüseyin Kurşun; Okulumuz İl Milli Eğitim Müdürlüğünce İŞTE ERBAB projesinde akademik çalışmalarından dolayı il birincisi seçilmiştir.Il Müdüremiz Fazilet Durmuş’un elinden sertifikalarımızı aldık.Yönetici ve öğretmen arkadaşlarım adına bu belgeyi aldım.Tüm çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum.Böyle bir gururu yaşattınız,iyiki varsınız.Ümit Ürkmez hocam da yılın Erbab öğretmeni seçildi, kendisini ve alan öğretmenlerimizi kutluyorum, dedi

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

831 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle