Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Nisan 2013 | Ekonomi, Gündem, Teknoloji

İşte Başak Traktör’ün Yeni Hedefi…

BAŞAK TRAKTÖR 2014 HEDEFİSakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’u ziyaret eden Başak Traktör Fabrikası’nın yeni Genel Müdürü Arif Kaya, hedeflerinin yıllık 10 bin traktör üretmek olduğunu belirterek, “Üretim arttıkça, istihdamda artacak” dedi.

Montaj kapasitelerini artırarak, endüstriyel çalışan bir fabrika hedeflediklerini ileri süren Genel Müdür Kaya, “Kısa sürede istihdam kapasitemizi neredeyse ikiye katladık. Üretimimiz arttıkça istihdamda artacak. Önümüzdeki 3 yıl içerisinde hedefimiz yıllık ortalama 10 bin traktör üretmek” olduğunu söyledi.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, ziyaretin kendisini memnun ettiğini belirterek, “Öncelikle göreviniz hayırlı olsun. SANKO’nun Başak Traktör Fabrikası’nı alması, bölgemize ayrı bir vizyon ve heyecan getirerek, katkı sağlamıştır. Biz SATSO olarak her zaman yanınızdayız” dedi.

AW000369

5889 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle