Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 31 Ekim 2011 | Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

İst. Geyveliler Derneğinden Kahvaltı

İstanbuldaki Geyveliler Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin tanışma ve kaynaşma amacıyla Fenerbahçe Kalamış Benzin Cafe’de düzenlemiş olduğu kahvaltı organizasyonu kalabalık bir katılımla 30.Ekim.2011 Pazar günü gerçekleştirildi.

Kahvaltıya Geyve Belediye Başkanı Sn.Murat Kaya, Prof.Dr.Recep Tınar, Emekli Albay Ünal Çevik  ,ile çok sayıda Geyveli dernek üyesi katıldı.

Ayrıca Avukat Melike Dişli Kalkan,Avukat Zeynep Dişli,Nesibe Aktaş,Emekli Öğretmen Hüseyin Gökdemir, Celal Altıntaş,Mehmet Duran,Murat Tıngır,Ömer Yılmazer,Necati Pilavcı,Tolga Pınar,Ümit Işık Derneğe üye oldular.

Dernek Başkanı Bület Kaya; Misafirlerine katılımlarından kendilerini onurlandırmalarından dolayı teşekkür başladığı konuşmasında, derneğimize sahip çıkıp Geyvelilere yakışır işlere hep birlikte imza atmak istediklerini, ayrıca herkesin fikri alınarak  derneğimiz ve Geyve’miz için neler yapılabileceği üzerine görüşler alınarak hoş sohbetler yapılarak yararlı bir kahvaltı olduğu inancındayım dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

4086 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

İst. Geyveliler Derneğinden Kahvaltı için 3 Yorum

 1. geyveli dedi ki:

  Arkadaşlar güzel organizasyonlarınızı medya ile takip ediyoruz. Ancak Geyve’den halkı davet etmenize gerek yok diye düşünüyorum.
  Bizim yerimize Belediye başkanımızı, büroktadları temsilen de ilçe Kaymakamımızı çağırabilirsiniz.
  Daha şık olur diye düşünüyorum.
  Siz orada gurbette bir araya gelin bu birlik beraberlik herkesin hoşuna gidiyor..sizden çok güzel bir şeklide bahsediyorlar Geyvemizde.

  Yine az önce yazdığım gibi Geyve halkını temsilen biz başkanımıza güveniyoruz.Onun bizi temsil etmesi en uygunudur.
  saygılar

 2. geyveli dedi ki:

  Bir profesör konferans vermek üzere salona girmiş.Ama bakmış ki salon,ön sırada oturan seyis dışında boşmuş.Konuşup konuşmama konusunda tereddüde düşen Profesör sonunda seyise sormuş:Buradaki tek kişi sensin.Sana göre konuşmalı mıyım, yoksa konuşmamalı mıyım?Seyis cevap vermiş:Hocam ben basit bir insanım, bu konulardan anlamam.Fakat ahıra gelseydim ve bütün atların kaçıp bir tanesinin kaldığını görseydim,yine de onu beslerdim.Bu sözlere hak veren Profesör konferansa başlamış.İki saatin üzerinde konuşmuş durmuş,konferanstan sonra da kendini mutlu hissetmiş,dinleyicinin de konferansın çok iyi olduğunu onaylanmasını isteyerek sormuş:Konuşmamı nasıl buldun?Seyis cevap vermiş:Hocam sana daha önce basit bir adam olduğumu ve bu konulardan pek anlamadığımı söylemiştim. Gene de eğer ahıra gelir,biri dışında tüm atların kaçtığını görseydim,onu beslerdim, ama elimdeki tüm yemi ona verip de hayvanı çatlatmazdım.
  “Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşıdakinin anladığı kadardır.” Üstün Dökmen

 3. geyveli dedi ki:

  Tayfanın akıllısı, geminin dümeninden uzak durur .Kendini bilen, sorumluluk sahibi, akıllı kişi altından kalkamayacağı, beceremeyeceği işlerin idaresinden uzak durmaya çalışır. O bilir ki, bunun aksine bir hareket hem kendini, hem de başkalarını zarara uğratır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle