Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Aralık 2011 | Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

İstanbul Kartal’da Faliyetini Sürdüren Geyveliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinden Geyve Gazi Paşa İlköğretim Okuluna Destek.

Geyveliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinden Geyve Gazi Paşa İlköğretim Okuluna Destek Geldi. Okul Müdürü Ali DEMİR ve Dernek Başkanı Bülent KAYA’NIN Daha Önce Görüşmeleri çercevesinde. İhtiyaç listesine nazaran, lavobalarda kulanılmak üzere temizlik malzemeleri evye, ayna, armatür vs. destek olarak getirildi.

Türkçe Öğretmeni A.Cabbar UĞURLU’NUN ve Okulun Öğrencilerinden Muhammet ARAS-Sevilay BALCI-Samet KESKİN-Edanur SÖĞÜT’ÜN Teslim Aldığı malzemelerin önemli bir ihtiyacı karşılayacağını belirtti.

Dernek Başkanı Bülent KAYA’DA Yardımlarının süreceğini Kitap toplama kampanyasının sürdüğünü çok yakında ihtiyaç durumuna göre topladıkları kitapları Geyveye getireceklerini Belirrtti..

Başkan Kaya Bu Tür Yardımlarda Bulunmak İsteyen Tüm Hemşerilerimizden destek beklediğini Geyveliler Sosyal  Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine Tüm Hemşerilerimizi Beklediğini Belirtti.
Haber /Fotoğraf:Şeref ELMA

1727 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle