Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Şubat 2019 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler, Videolar

İsmail Türüt’ten Ekrem Yüce’ye türkülü destek
İsmail Türüt’ten Ekrem Yüce’ye türkülü destek
Karadeniz müziğinin yaşayan efsanelerinden İsmail Türüt AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan eski ÇAYKUR Genel Müdürü Ekrem Yüce’ye verdiği desteği notalara döktü.
Karadeniz müziğinin usta sesi İsmail Türüt uzun süre Rize’de ve daha sonra DOKAP’ta görev yapan aynı zamanda yakın dostu olan AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı eski Çaykur Genel Müüdürü Ekrem Yüce’ye olan desteğini bu kez notalara döktü.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  tarafından 8 yıl görev yaptığı ÇAYKUR’a tekrar atanan fakat üzerinden bukez 45 gün keçmeden yine Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı için bizzat aday gösterilen Ekrem Yüce’ye olan desteğini her frsatta dile getiren Türüt: “Samimi ve tüm kalpten Ekrem Yüce’yi seviyorum. O imanlı, vatanperver adam gibi adamdır. Ekrem Yüce bana göre siyaset ve partiler üstüdür. Tüm renkleri kucaklayabilecek değerli bir toplayıcı ve çalışkan kişidir. Bana göre Sakarya için büyük bir kazanım. Ekrem Yüce tam bir görev adamıdır. Ekrem Yüce’nin ÇAYKUR Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Doğu Karadeniz Projesi (DOKAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı görevlerinde yaptığı başarıları da ortadadır.” dedi.
İşte İsmail Türüt’ün Ekrem Yüce için yazdığı türküyü GazeteRize farkıyla sizlerle paylaşıyoruz.
KAYNAK:GazeteRize.com

1529 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle