Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Mart 2012 | Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya

Orman Genel Müdürlüğü talimatları gereği, Adapazarı Orman Bölge Müdürlüğü Spor Kulübü tarafından organize edilen; ‘İşletmeler Arası Halısaha Futbol Turnuvası’ maçları devam ediyor.

Geyve Orman İşletme Müdürlüğü Futbol Takımı  ile Gölcük İşletme Müdürlüğü Futbol takımı arasındaki maç; ‘Yuvacık Halı Sahası’nda yapıldı. Bir üst tura çıkş için iki takımada galibiyet gerekiyordu, iyi bir futbol sergileyen Gölcük İşletme Müdürlüğü Futbol Takımı maçı 4 – 0 kazandı.

Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan Türkyılmaz, Müdür Yardımcısı Yusuf Şahin, Adapazarı Or. Böl. Md. Mak. İkmal Şb. Md. Yüksel Şavak, Geyve Orman İşletme Müdür Muavini Vedat Hasanoğlu ve İşletme Şefleri, Kocaeli Orman İletme Müdürü Fahri Sönmezoğlu halısaha maçını baştan sona izledi.

Türkyılmaz’ın futbol takımının turnuvada iddialı olduğu ve tüm olasılıkları en ince detaylarına kadar hesapladığı gözden kaçmadı. Türkyılmaz, oynanılacak maçlar ve skorları konusunda da iddia sahibi olduğunu açıkladı. Gerekçesinin de takımları çok iyi tanıdığı ve ekipleri iyi bildiği olduğunu  söyledi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1994 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

İşletmeler Arası Halı Saha Turnuvası Tam Gaz… için 1 yorum

  1. recep kanbur dedi ki:

    deniz havası captı bızı cokkotu seneye yenısıvar üzülmeyın arkadaşlar

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle