Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Eylül 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Manşet, Sakarya, Yaşam

İşkur’dan okullara 420 personel

sakarya-iskur-okullara-yardimci-personel--cropİşkur tarafından işsizlikle mücadele için geliştirilen “Toplum Yararına Çalışma Projesi” tüm hızıyla sürüyor.

Proje kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İşkur işbirliğinde yürütülen çalışmayla, 2015-2016 eğitim öğretim yılında okullarda 420 hizmetli personel görev yapacak.

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, müdür yardımcıları İrfan Sarık ve Alaettin Dişli ile birlikte İşkur İl Müdürü Tekin Kaya’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, TYÇP’nin işsizlere iş imkanı sağlamasının yanında, ilimiz genelindeki okulların yardımcı personel ihtiyacının karşılanması açısından çok verimli bir proje olduğunu belirterek, projenin geliştirilmesinde ve yürütülmesinde emeği geçen İşkur ve milli eğitim yöneticilerine teşekkür etti. Kuntoğlu 2015-2016 eğitim yılında proje kapsamında 420 hizmetli personelin okullarda görev yapacağını belirterek, kadrolu personellerle birlikte okullarda yardımcı personel ihtiyacının da önemli ölçüde giderilmiş olacağını ifade etti.

2091 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle