Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Ekim 2018 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Isır’dan Toçoğlu’nun Ödediği Prime Tepki..

‘Kamuoyuna açıklasın’

CHP Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır’ın, Sakaryaspor’a yapılan 100 bin Tl’lik prim ile ilgili haberlere tepkili oluşu gündem oldu.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ GÖSTERDİ

Sakaryaspor, hafta içi oynadığı karşılaşmada Gümüşhanespor’u 2-0 mağlup etmiş, futbolculara dağıtılacak 100 bin TL’lik primi Başkan Zeki Toçoğlu ödemişti. Başkan Toçoğlu’nun bu hareketi herkes tarafından takdir edilirken; CHP İl Başkanı Erdoğan Isır’ın sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım kamuoyunda neden rahatsız olduğu sorularını gündeme getirdi.

PRİM PARASINI NASIL ÖDEDİ

CHP’li Isır Sakaryaspor’a yönelik bu desteğe karşı şu paylaşımda bulundu;
“Büyükşehir Belediye Başkanı bunu kendi cebinden ödediyse, nasıl ve hangi hesaptan ödediğini belgelesin. Yok, eğer bu primi belediye kasasından ödediyse Belediye Başkanı değil, hepimiz ödemiş oluyoruz. Haberi düzelttirsin. Belediye kasasından ödediyse parayı ne olarak gösterdi onu da kamuoyuna açıklamasını bekliyoruz.” paylaşımında bulunurken, Isır’ın bu paylaşımı Sakaryaspor’a gönül veren taraftarlar tarafından tepkiyle karşılandı.

KAYNAK:haberlisin.com

 

810 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle