Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Mart 2017 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Siyaset, Sür Manşet

“Anayasa Değişikliğinin Temeli İstikrardır”

Ak Parti Geyve ilçe başkanı Muhittin Imak; “Taşoluk’ta vatandaşlarla buluşmasında “bu anayasa değişikliğinin temeli istikrardır.Bunu istemeyenler istikrarsızlıktan beslenen odaklardır” dedi.

Ak Parti Geyve teşkilatı Yeni Cumhurbaşkanlığı sisteminin anlatıldığı programda Taşoluk Mahallesinde vatandaşlarla buluştu.

Ak Parti Geyve teşkilatı Yeni Cumhurbaşkanlığı sisteminin oylanacağı Anayasa referandumu öncesi her akşam bir mahalle ziyaretine devam ediyor. Bu kapsamda Taşoluk Mahallesinde düzenlenen programa Ak Parti Geyve ilçe Başkanı Muhittin Irmak, Belediye Meclis üyeleri, Ak Parti Gençlik Kolları başkanı Faruk Koç ile Ak Parti yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Kitapçıklar Ak Gençlik’ten

Ak gençler Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi halk oylaması mahalle çalışmalarında Günhoşlar ve Çine’li gençlerle bir araya geldi.Ak Parti Geyve gençlik kolları başkanı Faruk Koç ve yönetim kurulu üyeleri konuşmalar öncesi referandum maddeleri ile yeni Cumhurbaşkanlığı sisteminin anlatıldığı “EVET” kitapçıklarını masa masa dolaşarak dağıtıp vatandaşlara anlattılar.

Türkiye’ye Bir Daha Hükmedemeyecekler.

Ak Parti Geyve ilçe Başkanı Muhittin Irmak Taşoluk Mahallesinde vatandaşlarla sohbetinde yaptığı konuşmada; “Kişi sevdiğiyle beraberdir. Hayır deyip Pkk, Hdp gibi teröristlerlemi beraber olacaksınız. CHP millete yalan söylüyor. Anayasa değişikliği maddelerini çarpıtıyor.Onlar eskiden beri Türkiye düşmanlarıyla birlikte olmaya alışıklar.İstiyorlar ki hükümet kim olursa olsun vesayet odakları sayesinde her şeyi onlar yönetsin. Bu sistemle vesayet odakları bir daha Türkiye’ye hükmedemeyecekler. CHP ne diyor? Cumhurbaşkanı 400 milletvekili onaylamadan yargılanamayacak. Bu gün Cumhurbaşkanı hiçbir şekilde yargılanamıyor, bunu niye söylemiyorsunuz? Bu anayasa değişikliğinin temeli istikrar olup bunu istemeyenler istikrarsızlıktan beslenen odaklardır” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2294 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Irmak; Türkiye’ye Bir Daha Hükmedemeyecekler. için 1 yorum

  1. ismail yaren dedi ki:

    ne alakası var?.. biraz soğukkanlı olun, gerçekçi olun. avrupa elbet barbar, avrupa elbet insanlıktan uzak ama durun bi… avrupa ile çatışarak evet oylarını artırabilrsiniz ama bu ekonomik açıdan pek faydalı olmaz, olmayacaktır. milletimiz avrupayla çatışan milli duygularla sahiplenir. bu çatışmalar evet oyunu artırmaya yarar; adamlar, gelmeyin dediği halde ısrarla geliriz, miting yaparız derseniz doğal olarak ortalık gerilir. diplomasi inceliktir; kabalık diplomasiye uymaz.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle