Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Eylül 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

İNEGÖL TARIM FUARI” NA YOĞUN İLGİ…

geyve-ziraat-odasi-inegol-tarim-fuari-ziyareti- (15)Geyve Ziraat Odası tarafından düzenlenen “İnegöl Tarım Fuarı” gezisine çiftçiler yoğun ilgi gösterdi.

Geyve Ziraat Odası Başkanı Süleyman Pınar rehberliğinde yapılan inceleme gezisine İlçe Ziraat Odasına kayıtlı 28 çiftçi katıldı.
Fuar alanına varan çiftçilerin ilk durağı; “ERYİĞİT Traktör” oldu. Eryiğit sahibi Erkan Uysal ve çalışanlar ki özellikle Kozan Mahallesi doğumlu Apo, hemşerilerinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti defalarca ifade etti.

Geziye katılanlar, guruplara ayrılarak fuar alanındaki teşhir stantlarını inceledi.

Ziraat Odası Başkanı Süleyman Pınar, Geyve Koop Başkanı Ali Demir ve beraberindekiler, Muhtarlıkların Stantlarında sunulan ve yetiştirilen ürünlerden oluşan sunumlar karşısında çok mutlu olduklarını açıkladı. Gurup daha sonra; İnegöl ve Yenişehir Ziraat Odası ve Tarım Müdürlüğü stantlarını ziyaret ederek yetkililer ile görüşerek bilgi alış verişinde bulundu.

Süleyman Pınar, Ali Demir ve Namık Cihan’dan oluşan gurup “İnegöl Ertuğrul Gazi Derneği” Yön. Kur. Üyesi İbrahim Ertaş’ı iş yerinde ziyaret etti. Geyve YKD olarak daha önce görüştükleri Ertaş’ı ziyaretten mutlu olduklarını açıklayan heyete, Ertaş’ta ziyaretleri için teşekkür etti.

Geziye katılanlar: “Yetiştirdikleri ürünlerini gururla teşhir edenleri görmekten mutlu olduk.” “Bizler, gördüklerimizden daha kaliteli meyve ve sebzeler yetiştiriyoruz.” “Neden bin bir emekle yetiştirdiğimiz ürünleri konuklarımıza sunacağımız böyle bir uygulama neden bizde yok?” Cümleleri ile duygularını ifade etti.
İlçe Ziraat Odası Başkanı Süleyman Pınar gezi ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “İnegöl Tarım Fuarı gezimize katılan çiftçilerimize destekleri için teşekkür ederim. Yetiştirdikleri ürünlerini konuklarına sunan çiftçilerin yüzlerindeki gurulu ifade anlatılamaz. İlçemizde tarım ile uğraşan ve bu gezimize katılan üreticilerimiz umarım ki hem yenilikleri yakından görmüşler hem de aynı işi paylaşan dostları ile bilgi alış verişlerinde bulunmuşlardır. Bu tür inceleme ve kültür alış verişlerini amaçlayan gezilerimiz aralıksız devam edecektir. Destekleri için de Geyve Koop’a teşekkür ederim.”

Namık Cihan/Geyvemedya.com

geyve-ziraat-odasi-inegol-tarim-fuari-ziyareti- (15)-crop

1894 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle