Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Nisan 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet

İnciksuyu Deresine Uçtu..

AYNI YOLDA KAÇINCI KAZA…..

Geyve İnciksuyu Deresi kenarındaki yan yolda son bir yılda meydana gelen kazalara bir yenisi daha eklendi.

Umurbey Caddesinden, Geyve şehir stadı arasında İnciksuyu Deresinin yan tarafında bulunan Fidan Sokak üzerindeki yol dikkatsiz sürücüler için tehlikeli oluyor.Gece aydınlatmasının ile yol üzerinde herhangi bir kasis bulunmadığından aşırı hız yapan sürücüler bir anlık direksiyon hatası yüzünden araçları ile parmaklıkları kırarak İnciksuyu Deresine uçuyor.

Bu sabah saatlerinde meydana gelen kazada sürücüsü  belirlenemeyen otomobil kanala kaçtı. Otomobil sürücüsü kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, araç İnciksuyu Deresinden çevredekilerin haber vermesiyle iş makinası yardımıyla  çıkarıldı.

Kaza yerinde toplanan vatandaşlar; bu araç sabah saatlerinde kanala uçmuş. Fabrika yolunda yaklaşık bir sene içinde 3. Kez  kaza oluyor. Araçlar hızlı gidiyor.Bu yolda kasis olması gerekli. Allaha şükür ölen kalan yok ama güvenlik tedbiri alınması için illa birinin canının yanmasımı lazım diyerek yetkililerden tedbir alınmasını istediler.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

ESKİ KAZA RESİMLERİ

4753 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle