Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Mart 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

İmam Hatip Öğrencileri Başarıdan Başarıya Koşuyor

Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri her gün yeni bir ödül kazanıyor.

Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Abdüsselam Yıldırım 9. Marmara bölgesi il birincilerinin katıldığı Genç Muhafızlar Hafızlık yarışmasında, Marmara bölge ikincisi oldu.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Genç Bilaller Ezan Okuma yarışmasında elde edilen Marmara bölge üçüncülüğünden sonra dün de Yalova’da yapılan Genç Muhafızlar hafızlık yarışmasında Sakarya adına yarışan Geyve İmam Hatip Lisesi öğrencisi Abdüsselam Yıldırım’ın bölge ikinciliği başarısı okulu başta olmak üzere ilçenin gururu oldu.

Marmara bölgesi il birincilerinin katıldığı Genç Muhafızlar hafızlık yarışmasında Sakarya’mızı temsil eden Abdüsselam Yıldırım, ikincilik hediyesini Yalova il Milli Eğitim şube müdüründen aldı.

Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi müdürü Erol Erdem; Yalova’da yapılan 9. Marmara bölgesi genç muhafızlar hafızlık yarışmasında bölge ikincisi olarak bizleri gururlandıran öğrencimizi ve öğrencimizi yetiştiren öğretmenlerimizi tebrik eder başarılarının devamını dilerim.Dün Genç Bilaller Ezan Okuma yarışmasında elde ettiğimiz Marmara bölge üçüncülüğünden sonra, bugün kazandığımız Marmara bölgesi ikinciliğimiz bizleri gururlandırmıştır.Okul olarak Sakarya’mızı ve özelde de Geyve’mizi en iyi bir şekilde temsil ettiğimize inanıyorum. Bu yarışmalarda bize her türlü maddi ve manevi desteği veren herkese teşekkür ederim.Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi akademik başarının adresi sosyal etkinliklerin merkezidir,dedi

Mehmet AYDOĞAN-Geyvemedya.com

880 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

İmam Hatip Öğrencileri Başarıdan Başarıya Koşuyor için 1 yorum

  1. Hafız dedi ki:

    Geyve İmam Hatip Lisesi mezunu olarak tebrik ederim. İkincisi Sakarya Milli Eğitim Müdürü iken İHL geyve ye açan Merhum İlyas ASLANTÜRK hocamıza rahmet diliyorum. İlk müdürümüz Yüksel YILMAZER e, son müdürümüz Erol ERDEM hocama saglık sıhhat ve afiyetler diliyorum. Şunu ifade etmek lazım ki, Bu yavrularımız hafızlığını İHL yapmadı, Hafızlıgını bitirerek iHL kaydoluyor dolaysı ile aslında perde arkasında Geyve Müftülüğü tarafından yaptırılan yatılı kuran kurslarını yaptıran ve bunları hafız yetiştiren isimsiz kahraman kuran kursu hocalarını da tebrik ederiz

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle